Otestujte svou osobnost pomocí krásných váz. Výběr té nejhezčí prozradí, jaké vlastnosti dřímají ve vaší osobnosti

Udělejte si tento zábavný test osobnosti a vyberte si, která váza se vám líbí nejvíce. Pak si přečtěte charakteristiku níže. Budete se divit, jak přesně bude volba odpovídat.

vázy i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jistý americký psycholog označil lidskou mysl za černou skříňku. I když víme, jaké hodnoty vstupují dovnitř a jaké vycházejí ven, co se děje uvnitř, tedy v lidské hlavě, nemáme nejmenší tušení. A to ani tehdy, když se jedná o naši vlastní hlavu. Tento názor je sice dávno překonaný, faktem ale je, že ze své osobnosti známe jenom velmi malou výseč. Poodhalte své skryté vlastnosti pomocí svých preferencí a toho, co se vám líbí.

Vyberte si, který design vás nejvíce oslovuje

Představte si, že máte na výběr čtyři druhy keramických nebo porcelánových váz. Každá je jiná, ale všechny jsou krásné. Některá z nich však bude vašemu srdci bližší než ty ostatní. Podle toho, která vás zaujme, se pak můžete dozvědět něco o tom, jací jste a co ve svém životě nejvíce potřebujete, abyste byli šťastní. Sedí vám spíše klasika, nebo dáte přednost neotřelé formě a fantastickému designu?

iZdroj fotografie: Depositphotos
Jednoduchá a ladná elegance symbolizuje čistou duši plnou harmonie

Čistý design s květinou

Blankytně modrá váza se sušenou růží na madle ztělesňuje krásu, harmonii a dobrý vkus. Pokud vás nejvíce oslovila právě tato, jste jemná bytost, která ve svém životě potřebuje harmonii a soulad, jež šíří i do svého okolí. Váš vzhled, projev i hlas vyzařuje vyrovnanost a jste také nekonečně laskavá bytost.

V každé oblasti svého života vyhledáváte harmonii a krásu, jež vytváříte všude, kam vkročíte. To je také důvod, proč lidé rádi tráví čas ve vaší přítomnosti, a často jste to právě vy, kdo je rozveselí. Někteří lidé vás mohou považovat za povrchní, ale bývá to nejčastěji proto, že vám prostě závidí.

Fantasticky barevná váza nepravidelných tvarů

Sytě barevná vázička s dominantní růžovou, žlutou a modrou barvou posetou květinkami vyzařuje tolik kreativity jako vaše duše. Jestliže vás nejvíce oslovuje právě tato váza, pak jste osobitý člověk, který se nikdy neztratí v davu ostatních. A to nejen svým vzhledem, ale i kreativním myšlením, které se jen zřídka drží v zažitých hranicích většiny. Jste tvořiví v přístupu k celému životu. Problémy často řešíte nečekanými způsoby a vaše originalita vede k mnoha úspěchům. Někteří lidé vás však kvůli tomu mohou považovat za příliš extravagantní a zvláštní.

iZdroj fotografie: Pixabay
Kreativní umělecké duše se rády obklopují pestrobarevnými předměty neortodoxních tvarů

Rudá váza s čínským drakem

Tuto vázu si vybírají lidé, kteří ztělesňují hodnoty, jako je klid, racionalita a praktičnost, a kteří bývají nadáni až téměř nadpozemským klidem a sebevědomím. Pokud vás na první pohled nejvíce zaujala právě tato keramika, pak si můžete být jistí, že ať přijde od života cokoliv, je ve vašich silách to vyřešit ke své spokojenosti. Nikdy nepropadáte panice a lidé na vás pohlížejí jako na ochránce. Vaše praktická osobnost s důrazem na logiku přináší své ovoce v mnoha oblastech. Někdy však pro vás bývá problém projevit své emoce.

Baňatý porcelán se zlacením

Ti, kterým se líbí tento klasický a zlatě zdobený porcelán s květinovým motivem, bývají velmi laskavé osobnosti plné lidské dobroty a vnitřní síly, díky níž se na ně ostatní mohou za všech okolností spolehnout. Je pro vás důležité ostatním lidem ve svém okolí pomáhat, bezmezně je milovat a věřit jim. Jste přátelští a dokážete ostatní rozveselit, i když uvnitř se cítíte zranění a smutní. Přestože ze sebe hodně dáváte, cítíte se často osamělí a ztracení. Někdy byste se měli zastavit a dopřát prostor i ostatním, aby vám vaši laskavost mohli oplatit.

Jaký je váš názor na tuto charakteristiku? Sedí na vás?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Jitka Hemelíková

Mám mnohaleté zkušenosti na poli novinářství z mnoha tuzemských časopisů. Můj profesionální přístup a kreativní pohled přinášejí na web zajímavé a inspirativní články. Jsem průvodkyní pro každého, kdo hledá rovnováhu mezi moderním životním stylem a osobním rozvojem.

Zobrazit další články