62letá dáma chtěla změnit svůj zašlý vzhled. Když přišla domů, manžel na ní zíral s otevřenou pusou

Vzhled neurčuje hodnotu ženy, avšak leckdy jí poskytne potřebné sebevědomí. To své díky zdařilé proměně našla i důchodkyně ze Severní Dakoty.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Touha být svým okolím vnímána jako krásná, určuje život nejedné ženy. Ačkoliv, v průběhu zejména posledních let, emergovala celá řada různých snah o změnu vnímání ženské krásy (důraz na vnitřní krásu, hnutí body positivity, apod.), změnit její ideál se dosud nepodařilo. Ženy, které se svému okolí jednoduše vizuálně líbí, proto mívají vyšší sebevědomí než ty, které mají ke své vizáži nějakou výtku. Se svým zevnějškem nebyla spokojená ani Mary Johnson, která se rozhodla podstoupit kompletní proměnu – její výsledek všechny ohromil.

Nevýrazná důchodkyně získala jiskru

Většina lidí, kteří se mají odhodlat ke kroku, který je vyvede z jejich komfortní zóny, nad svým rozhodnutím zprvu váhá. Nejinak tomu bylo v případě Mary Johnson. Tato pozoruhodná žena žije ve městě Fargo v Severní Dakotě (Spojené státy americké) a rozhodnutí přihlásit se do proměny dlouho odkládala. Nakonec ji k tomu přiměli přátelé, kteří ji museli dlouho přesvědčovat. Mary se tedy ve svých téměř šedesáti letech odhodlala a nechala profesionály, aby radikálně proměnili její vizáž.

Ti, v čele s Christopherem Hopkinsem, během několika desítek minut vykonali takřka zázrak. Z důchodkyně, která působila unaveným dojmem a o svůj zevnějšek příliš nedbala, vytvořili ženu, za níž se otočí nejeden muž. Maryiny šedivé, suché a nepěstěné vlasy nejprve ošetřili pečujícím šamponem a kondicionérem a posléze nabarvili. Nejednalo se však o klasické barvení, kdy kadeřníci tónují vlasy jedním odstínem. V případě Mary zvolili důmyslnější variantu – u kořínků je nabarvili na blond a plynule přešli do mahagonové.

Líčení a celkový styling učarovaly nejen manželovi

Aby byla proměna dokonalá, Christopher Hopkins Mary vlasy natočil, aby do nich dostal pohyb a objem. Poté, co byl účes hotový, se Mary ujali vizážisté. Ti ji nalíčili naprosto perfektně. Vhodně zvoleným make-upem, zvýrazněným obočím a luxusním líčením očí dodali ženě ztracenou jiskru. Nové oblečení již bylo jen třešničkou na dortu. Mary po proměně vypadala fenomenálně. Když se viděla v zrcadle, sama sebe nepoznala – a nejinak tomu bylo u jejího manžela.

Když Christopher vedl Mary po chodbě, její manžel si myslel, že vizážistu doprovází někdo jiný. Až když na něj jeho žena promluvila, tak ji poznal. Jeho reakcí byl čirý údiv, kdy z ní nemohl spustit oči. Sama Mary přiznala, že jí proměna výrazně zvedla sebevědomí a že se cítí skvěle. Dokonce jí někteří pracovníci salonu hádali o dvacet let nižší věk. Již si nepřipadá tak nezajímavá, unylá a zanedbaná jako předtím. Rovněž se těší, až svůj nový vzhled předvede svým přátelům, kteří ji do proměny přemluvili.

Co říkáte na její proměnu?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články