Všichni si mysleli, že je neplodná. Nakonec svou 90letou babičku překvapila tím, že jí přišla ukázat svá dvojčata

Ženě lékaři oznámili, že je neplodná. Když však po letech zjistila, že je těhotná, rozhodla se touto úžasnou zprávou překvapit svou devadesátiletou babičku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Stále více párů se postupem let bohužel potýká s neplodností. Ať už je problém na straně muže či ženy, vždy je to pro oba velká rána. To pomyšlení, že se z nich nikdy přirozenou cestou nestanou rodiče, mnohé z nich velmi psychicky tíží. Taková situace mnohdy vede k rozchodu. Jak se ale říká, když se snažení o miminko nechá volný průběh a pár se na tuto činnost neupne, jde to snáze. A někdy se stane i úplný zázrak.

Dozvěděli se, že je žena neplodná

Sedmadvacetiletá Samantha žijící v Austrálii žila se svým manželem spokojeným životem. Pracovala jako učitelka ve školce, takže měla kolem sebe vždy velkou spoustu dětí, které měla moc ráda. Vždy se ale těšila na to, až bude moci v náručí pochovat své vlastní. Když se však s mužem snažili už několik let a stále se jim nedařilo počít miminko, rozhodli se navštívit lékaře.

Po mnoha vyšetřeních se dozvěděli smutnou zprávu. Podle výsledků byla Samantha neplodná, a tak jim nezbývalo nic jiného, než se vzdát svých nadějí a snů, ve kterých si sami sebe představovali jako rodiče. Samantha navíc před šesti lety přišla o matku, takže veškerá svá trápení sdílela se svou devadesátiletou babičkou, kterou měla moc ráda a denně ji navštěvovala.

Stal se opravdový zázrak

Po nějakém čase se však stal zázrak. Na tento smutný pár se nečekaně usmálo štěstí. Když Samanthě vynechala menstruace, udělala si těhotenský test a nemohla uvěřit svým očím. Pro jistotu si jich udělala několik dalších a všechny měly stejný výsledek, byly jasně pozitivní. Byla v šoku, že se jí podařilo počít přirozenou cestou. Své štěstí se rozhodla okamžitě sdílet se svým manželem. Po prvním lékařském vyšetření na ni však čekalo ještě jedno velké překvapení, tedy vlastně dvě, protože čekala dvojčata.

pár je šťastný z pozitivního těhotenského testu iZdroj fotografie: Depositphotos

Tato nadšená nastávající maminka se poté vydala překvapit svou babičku, které oznámila, že se jí konečně po tolika letech a zjištěné neplodnosti podařilo otěhotnět. Navíc nenosí pod srdcem jen jedno dítě, ale hned dvě. Celý tento okamžik zachytila žena na video, které poté zveřejnila na sociálních sítích. To dojalo většinu internetových uživatelů, již jej zhlédli. A není se čemu divit, protože celá tato situace je velmi dojemná a jedná se o skutečný zázrak.

Co takovémuto překvapení říkáte?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články