Do ČSMT přišel zazpívat s celým sborem. Několik jeho členek přiznalo, že jsou zakoukané do Jakuba Prachaře

V talentových show není nouze o zvídavé dotazy poroty, které mohou někdy způsobit poněkud rozpačité reakce. Stalo se to i v případě dívek z plzeňského sboru Jéčko.

ČSMT i Zdroj fotografie: FTV Prima
                   

Populární talentové soutěže většinou narýsují úspěšnou kariéru vítězů, odkrývají zajímavé osudy anebo přinesou zábavu. Když se na pódiu před porotou show Česko Slovensko má talent postavil zpěvák Jaro Smejkal se sborem Jéčko, nevypadalo to, že nějak zvlášť vybočí z řady. Nakonec se ale pro jednoho porotce stali opravdu nezapomenutelnými, jak je patrné z videa na kanálu FTV Prima.

Drsného komika zajímalo, proč Prachař

Televizní klání talentů už několik ročníků zpestřují nejrůznější hosté v porotě. Po populárních herečkách Jiřině Bohdalové nebo Evě Holubové v ní tentokrát usedl stand-up komik a nově také svalovec, jak jsme psali v Dámském Deníku, Štěpán Kozub. Pro ostřejší slovo i pořádný rýpanec nejde bohumínský rodák daleko a jeho ostrý, nekorektní humor je proslulý. Není divu, že se mu podařilo vyprodat i O2 Arénu. Kozubova účast v porotě talentové show slibovala, že nebude nouze o trapné i vtipné chvíle.

A to se také stalo, když došlo právě na vystoupení Jara Smejkala a plzeňského sboru Jéčko, který je v drtivé většině složený z mladých dívek. „Slyšel jsem, že část sboru je zamilovaná do Kuby Prachaře. Tak se chci zeptat kdo, proč… A kdy jste, holky, ztratily vkus,“ pustil se bez servítek Kozub do děvčat, která se začala rozpačitě usmívat. Vyzval je, aby se přihlásily. Zvedla se jedna ruka, druhá, třetí… „Teď zvedl ruku chlapeček, to je divné,“ podivil se komik.

Má charisma a je fešák, myslí si sboristky

Obdiv, který k němu sboristky z Jéčka chovají, nenechal Jakuba Prachaře chladným. Pravděpodobně čekal, že uslyší ještě nějaké konkrétnější lichotky, tak navázal na vyptávání. „Můžu se vás zeptat proč? Co vás tak fascinuje na tom úkazu… Tedy na mně?“ dotíral na dívky. „Já nevím. Charisma,“ odpověděla mu jedna z nich. Vysloužila si potlesk publika, ale i nevěřícné zavrtění hlavou komika Kozuba. „Prostě jste fešák,“ dodala ještě dívka, čímž odzbrojila porotce, jimž došla slova.

https://www.youtube.com/watch?v=2UUbB7czpVg

Ale jen na chvíli. Zatímco Prachař vypadal, že se červená, Kozub se do něj znovu s vervou trefoval. „Konečně jsme se dostali k podstatě. Nemáš charisma, máš pěkný ksicht,“ řekl mu. Pozadu nezůstal ani další z porotců Jaro Slávik.Věřím, že máte lepší hudební vkus, než na chlapy. Co budete zpívat?“ zeptal se. Dozvěděl se, že si soutěžící vybrali skladbu Take Me to Church od irského zpěváka a hudebníka Hoziera. Předvedli skvělý výkon, což můžete vidět na videu na YouTube. Po právu si vysloužili potlesk zaplněné bratislavské Incheba Arény.

Co říkáte na vystoupení Jara Smejkala a Jéčka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články