Štěně uvízlo přímo v motoru auta. Jako zázrakem přežilo 48kilometrovou jízdu bez zranění

Štěně uvízlé v motoru auta muselo vydržet jízdu dlouhou skoro 50 kilometrů. Jako zázrakem se mu nic vážného nestalo.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Existuje mnoho případů, kdy majitelé vozidel našli své auto poškozené od zvěře. Například lasičky a kuny jsou experti na překousávání kabelů. Kočky nebo třeba veverky hledají převážně v zimním období v teplém motoru útočiště. Často se pak ale stává, že si majitel auta nezvaného návštěvníka nevšimne, nastartuje, a zvíře tak usmrtí. Něco podobného se stalo také malému štěněti, které však naštěstí jako zázrakem přežilo nejen start vozu, ale také několikakilometrovou jízdu.

Zaujalo ji slabé kňučení

Carrie Gillaspie, která pracuje jako digitální reportérka a hostitelka Kansas City Royals, dorazila jednoho dne na stadion Kauffman. Když vystoupila ze svého vozu, uslyšela slabounké kňučení vycházející zpovzdálí. Nevěděla přesně, odkud nářek přichází, proto se pomalu vydala za zvukem. Ten ji dovedl až k vozidlu stojícímu na parkovišti jen o několik řad dál. Pustila se tedy do pátrání, komu tento vůz patří. Zanedlouho zjistila, že majitelkou auta je Ashley Newman, komunitní koordinátorka v Royals.

Gillaspie tedy bez váhání tuto ženu kontaktovala a poprosila ji, aby se okamžitě dostavila na parkoviště ke svému vozu, a ve zkratce jí vylíčila celou situaci. Jakmile Ashley přišla k autu, odemkla ho a otevřela kapotu. V tu chvíli se obě ženy dívaly do dvou vystrašených tmavých očí malého pejska. Jak se ukázalo, tomuto čtyřměsíčnímu štěněti se podařilo prolézt do motorového prostoru ženina auta. Ta o chlupatém černém pasažérovi neměla ani tušení a vyrazila na osmačtyřicetikilometrovou jízdu.

Bohužel bude muset nejspíš na operaci

Pejsek vypadal šťastně, že je vidí, ale ani jedna z nich nevěděla, jak jej dostat bezpečně ven. Zavolaly tedy několik kolegů, s jejichž pomocí se jim podařilo zvíře bezpečně vyprostit ven. Byla to pro všechny obrovská úleva. Štěně bylo převezeno do neziskové organizace specializující se na péči o zvířata. Ashley mezitím prohledávala Facebook, aby zjistila, zda někomu z jejího okolí nechybí pejsek.

Brzy našla příspěvek o pohřešovaném štěněti jménem BonBon. Když se podívala na jeho fotku, byla si jistá, že se jedná právě o něj. Kontaktovala tedy majitele a domluvila se s nimi na setkání. Ti byli velmi vděční.

štěně iZdroj fotografie: Depositphotos

Všichni jsou moc rádi, že vše dobře dopadlo a malý kaskadér přežil tak dlouhou a život ohrožující cestu. Naštěstí žije, ale je smutné, že BonBonovi budou nejspíše lékaři muset amputovat ocas a také operovat prsty na nohou. Z tohoto důvodu majitelka psa vytvořila sbírku, jež by jí pomohla s náklady na lékařské procedury pro jejího zraněného mazlíčka. Peníze na ní postupně přibývají, a tak může pejskova panička doufat, že se brzy vybere tolik peněz, aby byl BonBon zase fit a zcela zdráv.

@carrie.gillaspie all in a days work! #dogrescue #rescue #animalrescue #rescuemission #adoptdontshop #kansascity #kcmo ♬ Summer day – TimTaj

Které zvíře jste v kufru svého auta objevili vy?

Zdroj: NYPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla