Záchranáři zbystřili toulavé štěně. Chtěli mu pomoci, ale začalo utíkat a zavedlo je na nečekané místo. Nikdo by nevěřil, že tam objeví zrovna tohle

Jak všichni dobře víme, i zvířata mají city. Tento pejsek však všem ukázal, že má v sobě mnohem více lidskosti než většina lidí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Severovýchodní skupina pro záchranu zvířat v Číně pravidelně provádí prohlídku měst. A to hlavně v místech, kde se obvykle nachází nespočet toulavých psů. Většinou se snaží hodně psů zachránit a odvézt do útulku, kde se jim dostane potřebné péče. Jednoho dne je však upoutalo malé štěňátko, které vypadalo, jako by jim chtělo něco říct.

Štěňátko se snažilo získat si jejich pozornost

Tato organizace má bohužel omezenou kapacitu, a tak se snaží zachránit primárně zvířata, která jsou mladá, zraněná, slabá nebo nemocná. Jednoho dne si tým při takové obchůzce všiml malého štěňátka, jež se snažilo získat jejich pozornost. Začalo kolem nich skákat. Když uvidělo, že si ho všímají, jalo se utíkat. A lidé ze skupiny ho následovali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Snažilo se je přivést ke svému bráškovi

Po několika minutách sledování je zavedlo do úkrytu, kde leželo další štěňátko. Pravděpodobně šlo o jeho sourozence, protože obě štěňata vypadala dost podobně. Bohužel to druhé bylo zraněné a vypadalo to, že i nemocné. Samo by se z toho rozhodně nedostalo. Skupina se tak rozhodla, že je obě zachrání. Na starost si je vzala Fiona, jedna ze záchranářů.

Nyní jsou štěňátka plná života

Fiona odvezla štěňata do útulku, kde byla vůbec poprvé vykoupaná a celkově očištěná. Dostali jména Rocky a Buddy a jsou plná života. Lidé pomáhají této organizaci tím, že posílají peníze na nákup veškerých potřeb útulku. Sledujte tento dojemný příběh ve videu níže.

Zdroj: Metaspoon

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla