Numeroložka prozradila šťastná čísla pro rok 2022. Pro každé znamení zvěrokruhu platí jiná

Numerologie v kombinaci s astrologií dokáže zlepšit váš život po všech stránkách. Zjistěte, jaká jsou vaše osudová čísla pro rok 2022.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čísla platila odedávna za symboly božských sil. Už lidé ve starověku přisuzovali určitým číslům specifické významy, které se dotýkaly běhu světa i lidského života. Dokonce je možné odhalit i kombinaci čísel, která mají ve vztahu ke konkrétnímu člověku přímo osudový význam, jako je ciferný součet data narození či součet numerických hodnot písmen ve jméně. Některá čísla pak zůstávají šťastnými či nešťastnými po celý život. Tyto kombinace se ale proměňují i ve vztahu k horoskopu.

Chaldejská numerologie

Chaldea bylo starozákonní a řecké označení pro jižní část Babylónské říše, která se nacházela na Blízkém Východě, zejména na území dnešního Turecka. Numerologie, která vznikla ve zdejších chrámech, propojuje astrologii s vědou čísel, čímž i podává uspokojivé vysvětlení toho, proč se mezi sebou tolik liší i zrozenci jediného znamení.

iZdroj fotografie: Pixabay
Starověká Asýrie byla místem vzniku základů věd a moudrosti, z níž dodnes čerpáme

Chaldejští numerologové byli schopni vypočítat šťastná čísla v závislosti na pozici planet při narození konkrétního člověka v kombinaci s jejich umístěním během aktuálního období. Šťastná čísla proto závisí do velké míry na naší osobnosti, vlastnostech i talentech. Správným použitím šťastných čísel lze dosáhnout velkého štěstí a prosperity. Stačí jen mít je na paměti a ve správný čas je využít.

Beran – čísla 6 a 9

V roce 2022 budou pro první znamení zvěrokruhu nejšťastnější čísla 6 a 9. V případě, že plánujete začít nový projekt, je vhodné to udělat ve dnech a v časech, které obsahují tato čísla. V případě dvojciferných čísel se pak orientujte na ta, jejichž ciferné součty dávají dohromady šestku nebo devítku.

Býk – čísla 6, 7 a 11

Během letošního roku budou Býci potřebovat velkou dávku štěstíčka. K tomu ale mohou dopomoci šťastná čísla, která jsou pro letošní rok 6, 7 a 11. Zejména pak číslo 7 je v životě Býků nositelem dobrých věcí. Pokud si píšete deník, zjistíte, že všechny šťastné události mají něco společného s dnem obsahujícím číslo 7.

Blíženci – čísla 3, 5 a všechna dvojná čísla

Jakožto dvojné znamení se Blíženci orientují na dvojnost. Proto pro ně podle chaldejské numerologie budou osudově prospěšná veškerá dvojčísla, jako je 11, 22, 33, 44 a tak dále. Tato čísla dodávají Blížencům rovnováhu a stabilitu záměrů. Z hlediska vztahů a milostného života se pak orientujte především na čísla 3 a 5.

iZdroj fotografie: Pixabay
Štěstí je průnik šťastné náhody, připravenosti jít mu vstříc i schopnosti poznat ho, když ho potkáme

Rak – čísla 3, 25 a 18

Rakům budou letos prospívat čísla 3, 25 a 18. To jsou čísla, která ovlivní zejména jejich emoce a milostný život. Souvislost budou mít ale také s osobním rozvojem, kariérou a se záležitostmi souvisejícími s majetkem. Pokud je Rakům 18 nebo 25 let, silné účinky měsíce jim zvyšují pravděpodobnost nalezení životního partnera.

Lev – čísla 1 a 9

Králové tvorstva budou mít v roce 2022 větší pravděpodobnost na úspěch při zohlednění čísla 1 a čísla 9. Tyto cifry mají moc posílit jeho vůdčí schopnosti a zlepšit schopnosti dosáhnout cílů, které si vytyčili. Pokud budou Lvi potřebovat čísla dvouciferná, nechť si zvolí ta, která jsou násobky čísla 9.

Panna – číslo 6

Vládcem zemského znamení Panny je planeta Merkur. Všichni, kdož se narodili pod nadvládou této planety, mohou letos očekávat magické spojení s číslem 6. To jim umožní snazší dosahování svých cílů a také nalezení životního štěstí. Pokud jste se narodili v tomto znamení, zvyšte svou citlivost vůči tomuto číslu a uvidíte, že se váš život obrátí k lepšímu.

iZdroj fotografie: Unsplash
Rovnováha, klid a stabilita, to jsou nejdůležitější pilíře zdravého a šťastného života

Váhy – čísla 3 a 5

Také pro zrozence znamení Vah budou osudová lichá čísla 3 a 5. S pomocí těchto šťastných cifer budou Váhy schopny navýšit své bohatství, zlepšit pohodlí svého života a dosáhnout uznání a celkového životního štěstí. Kromě těchto dvou čísel se pak zvláštní význam pojí také s číslovkou 6, což je šťastné číslo planety Venuše, která tomuto znamení vládne.

Štír – čísla 4, 7 a 9

Tajemné znamení Štíra je pod nadvládou válečného božstva planety Mars. Podle chaldejské numerologie je proto pro Štíra v roce 2022 šťastná kombinace čísel 4, 7 a 9. Tato tři čísla budou Štírům pomáhat překonávat obtíže a fyzické nesnáze vnějšího světa, ale pomohou také zlepšit jejich materiální situaci.

Střelec – čísla 3 a 8

Jedinečné a velmi vzácné znamení Střelce náleží k divokému a nezkrotnému elementu ohně. Jejich šťastnými čísly pro letošní rok budou 3 a 8, která budou schopna ještě zvýšit Střelcovu energii. Zejména číslo 8 představující nekonečno pomůže Střelcům posunout se v životě vpřed a čelit všem výzvám.

iZdroj fotografie: Unsplash
Šťastná čísla vám pomohou vyznat se v chaosu života a budou jako podaná pomocná ruka

Kozoroh – čísla 2 a 8

Strozí a uhlazení Kozorohové by se během letošního roku měli orientovat na čísla 2 a 8. Podle astrologické předpovědi bude zejména toto znamení čekat velmi divoký rok, který bude jako na horské dráze. Tato dvě šťastná čísla jim proto mohou pomoci udržet vzestupnou tendenci svého života a nepropadnout se do chaosu.

Vodnář – číslo 24

Každý 24. den ve všech měsících bude podle astrologie pro Vodnáře letos vždy tím nejpříznivějším. Ať už pro to chtějí dělat cokoliv, měli by pamatovat na tento zvláštní den, který se vždy ponese ve znamení úspěchu. Číslo 24 je považováno za jedno z nejlepších čísel vůbec, jež přináší zdraví, bohatství, štěstí a prosperitu.

Ryby – číslo 7

Sedmička je šťastným číslem také pro znamení Ryb. Právě toto číslo dokáže celý rok obrátit k lepšímu. Pomůže vám navazovat lepší vztahy a silnější přátelství, zprostředkuje také osobní i kariérní růst a přinese vám do života štěstí, pozitivitu a prosperitu. Hodit se budou i všechna čísla, jejichž ciferný součet dá dohromady právě číslo 7, jako je třeba 16, 34, 43 atd.

Jaká jsou vaše osobní šťastná čísla?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Jitka Hemelíková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund