Ve věku 89 let rozváží pizzu, aby si mohl dovolit léky. Když jednou dostal obálku „se spropitným“, neudržel slzy

Aby si důchodce mohl dovolit zaplatit alespoň léky, musí i přes svůj vysoký věk rozvážet pizzu. Naštěstí existují dobří lidé.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když si člověk objedná pizzu, většinou mu ji doveze mladý muž nebo žena, kteří si tímto způsobem práce chtějí přivydělat nějakou korunu. Na světě však existuje jeden 89letý muž, jenž tuto práci dělá, aby si mohl dovolit koupit alespoň své léky, které potřebuje. Jednoho dne dostal obálku a myslel si, že jsou to jen nějaké drobné mince jako spropitné. Nakonec byl ale velmi překvapen.

Musel rozvážet pizzu

Muž jménem Derlin Newey rozváží každý den pizzu, a to i přes vysoký věk. Jeho důchod totiž nestačí na to, aby si mohl dovolit koupit všechny léky, které potřebuje. Pracuje 30 hodin týdně a jednoho dne si pizzu objednala rodina, jež je velmi známá na sociálních sítích. To Derlin samozřejmě nevěděl a myslel si, že pizzu veze naprosto normálním a neznámým lidem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když tato rodina uviděla stařičkého rozvozce pizzy, byla opravdu zděšená. Někteří mladí si vydělávají hraním počítačových her a tento muž, který by si měl ve svém věku už tak maximálně užívat vnoučata, jezdí autem a rozváží jídlo. Nechápali, jak je toto možné, a proto se rozhodli tomuto muži pomoci.

Udělali dobrý skutek

Nechtěli totiž, aby tento muž pizzu rozvážel do konce života. Proto se rozhodli uspořádat sbírku, o které řeknou i svým sledujícím na sociálních sítích. Vybralo se opravdu velké množství peněz, téměř 240 000 korun. Na videu níže můžete vidět reakci Derlina, když mu rodina předává obálku, v níž jsou peníze na jeho léky a na jídlo. Na světě by mělo být více dobrých lidí.

Jakou práci děláte?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla