V talentové soutěži dostal dětský komik do kolen i samotného Simona Cowella. K představení si vzal i svého tátu

Chlapec porotcům řekl, že je mnohem vtipnější než jeho otec, a opravdu to myslel vážně. Asi nikdy jste neviděli Simona Cowella se takhle smát.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Fremantle, distributorem America's Got Talent
                   

Dětská vystoupení v talentových soutěžích bývají ta nejhezčí, protože jsou nejupřímnější. Tentokrát se ale nebude jednat o žádné pěvecké nebo taneční vystoupení. Na podium přišel chlapec, který porotě řekl, že je mnohem vtipnější než jeho táta. A aby to dokázal, utkali se spolu ve stand-up konkurzu. A věřte tomu, nebo ne, má pravdu.

Každé dítě se učí od svých rodičů

Většina lidí vám řekne, že za svůj talent a dovednosti vděčí svým rodičům a jejich genům. Pokud jste například dobří ve sportu, je dost možné, že vaši rodiče jsou pravděpodobně sportovci. A jestli umíte dobře zpívat nebo hrát na nástroje, pak jsou vaši rodiče nejspíše také hudebně nadaní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Někteří se ale své dovednosti naučili sami

Rodiče často posílají své děti na různé kroužky zpívání nebo tance v naději, že budou dobří v něčem, co geneticky nejspíše nezískají. A vzhledem k tomu, že děti se velice dobře formují, mohou získat zvláštní talenty a dovednosti právě díky těmto kroužkům. Ale musí neustále cvičit, aby se jim to doopravdy podařilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chlapec získal talent od tatínka

Otec chlapečka, Gerald Kelly, je stand-up komik. A jelikož chlapec viděl a znal většinu jeho vtipů, hodně toho od něj odkoukal. A společně byli opravdu skvělé duo. Oba se zúčastnili konkurzu v soutěži America’s Got Talent, ale tentokrát šli proti sobě jako soupeři. A nikdo nečekal, jak skvělé jejich vystoupení bude.

Ve videu můžete vidět celé jejich vystoupení a zaručujeme vám, že se budete také bavit. Tohle komické duo dostalo čtyřikrát „ano“ a postoupilo do dalšího kola.

Koukáte se na tyto talentové soutěže?

Zdroj: Tiskové materiály America’s Got Talent, Fremantle USA

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články