Znalost významu snů se může hodit. V kritických situacích vám mohou zachránit život

Některé sny mohou mít daleko hlubší význam, než se na první pohled může zdát. Jejich správná znalost vám dokonce může zachránit život.

i Zdroj fotografie: Tom Reynolds from Melbourne, Australia/ Creative Commons Attribution 2.0
                   

Spousta lidí si dokáže vybavit sny, které se jim hlavou promítaly během spánku. Někteří členové naší redakce si o takových zážitcích mezi sebou rádi vyprávějí. Tato skutečnost, která se děje během lidského spánku, může mít však daleko hlubší význam, než se zdá. Hodně snů dokáže prý předpovědět události, jež by se měly odehrát v blízké budoucnosti. Něco podobného se přihodilo ženě, která si po sérii nočních můr prošla složitým a bolestným obdobím svého života.

Žena byla těhotná

Sny vznikají během spánku, kdy jsou lidé v takzvané REM fázi. Touto nejdelší fází prochází člověk před svým probuzením a z té si také pamatuje nejvíce snů, uvádí Novinky. Velmi podobně to měla také tato žena, která byla těhotná. Čekala své druhé miminko a její těhotenství se již blížilo ke konci. Jednoho dne se jí však zdál děsivý sen, v němž se snažila před někým utíkat, ale nedařilo se jí to. Nohy se jí bořily do hromady hlíny a až v poslední chvíli se jí podařilo dostat z blízkosti spárů tajemné zlé bytosti.

Sen předpověděl budoucnost

Děsivý sen měl být předpovědí k tomu, že se stane něco zlého. Takto se to bralo i v minulosti, kdy si lidé mysleli, že se jim zdá o budoucnosti, píše Deník. V případě těhotné ženy tomu nebylo jinak, jelikož hned ráno začala krvácet a musela být okamžitě převezena do nemocnice na císařský řez. Matně si pak prý vzpomíná na to, jak lékaři tvrdili, že nejdříve musejí zachránit ji a až poté miminko. Následně usnula a probudila se o něco později. V tu chvíli jí lékaři přišli sdělit zdrcující zprávu, že její miminko při porodu zemřelo.

Co znamenají sny o podvádění partnera? Ne to, co si většina lidí myslí

Ženě onemocněla matka

Po této hrozné události musela žena zkousnout ještě další ránu. Její maminka byla velice nemocná a měla pokročilé stádium rakoviny. Ta napadla většinu jejích orgánů a nebylo možné jí už nijak pomoci. Při návštěvě v nemocnici jí maminka tvrdila, že se jí zdál sen o tom, že musí přeplavat vodu a vystoupit na břeh. Musela si však vzít někoho s sebou, jenže nikoho nenacházela. Nakonec to byl její tchán, kdo se s ní odhodlal na tento břeh vystoupit, a tak mohli společně vylézt z vody ven. Poté prý maminka ženy upadla do kómatu.

Nemocniční pokoj iZdroj fotografie: Pixabay
Žena měla ve snu pocit, jako by k ní její matka natahovala ruku

Matka ženy zemřela

Žena si moc dobře pamatovala, že se jí zdál podobný sen, kdy se k ní snažila její maminka natáhnout a stáhnout ji k sobě. Dcera se však nenechala a přišlo jí to velmi podivné. Měla však už podezření na to, že sny mohou být nějak propojené se skutečností. Nakonec to byl právě tchán, kdo se její maminku rozhodl obejmout a nechat se k ní přitáhnout. Matka ženy po několika dnech zemřela. Týden na to se však stalo něco neuvěřitelného. Zemřel totiž i tchán, který objal maminku během její noční můry.

Sny mohou něco předpovídat

O schopnosti snů, které vás mohou varovat před nebezpečím, jsme vás již v minulosti na DámskémDeníku informovali. V případě rodiny této ženy se však zdá, že mají opravdu schopnost předpovědět nějakou tragickou událost. Je tak velice možné, že díky nim můžete takové situaci předejít. Sny jsou jakýmsi propojením s podvědomím, čímž mohou napovídat, že se s lidským tělem něco děje. Pokud se vám tedy nějaká noční můra zdá, určitě ji neberte na lehkou váhu.

Jaký nejzajímavější sen si vybavujete?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články