Spekulace o těhotenství byly pro Ivanu Gottovou poslední kapkou. Rozhodla se začít hubnout

Kolotoč spekulací o tom, že vdova po ikonickém zpěvákovi je v radostném očekávání, se roztočil poté, co se objevila po delším čase ve společnosti. V šatech s řasením přes břicho.

Vdova po Karlu Gottovi Ivana Gottová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Když se vdova po hudební legendě Karlu Gottovi (†80) nedávno objevila ve společnosti, strhla na sebe pozornost. Na sociálních sítích totiž není Ivana Gottová (47) příliš aktivní. S fanoušky svého zesnulého manžela komunikuje jen velmi zřídka na jeho profilu. Střeží si své soukromí a pozornosti médií se vyhýbá. Když dorazila na česko-slovenský ples na ostrově Tenerife ve volné róbě, strhla se lavina spekulací. Internetem prolétly zprávy o tom, že je těhotná.

Bohaté řasení šatů vyvolalo otázky

Jedna z mála výjimek, kdy se vdova po ikoně české hudební scény objevila ve společnosti, byl charitativní ples v luxusním hotelu Bahía del Duque na pobřeží Costa Adeje. Kromě Gottové na největší z Kanárských ostrovů dorazila spousta českých celebrit, jako například bývalá první dáma Dagmar Havlová, hitmaker Michal David, zpěvák Peter Nagy, modelka Andrea Verešová nebo miliardář Richard Chlad.

Na prestižním plese předvedly pozvané dámy řadu luxusních a okázalých rób. Vdova po mistrovi, který zemřel před necelými čtyřmi roky, zvolila dlouhé elegantní šaty. Jenže nepříliš lichotivý střih tmavé róby zapůsobil jako rozbuška. Lidé na internetu okamžitě začali přemítat nad tím, že vdova je v radostném očekávání miminka, protože bohaté řasení šatů na břiše jistě zakrývá těhotenské bříško. Ve skutečnosti to ale není pravda.

Upravila jídelníček a začala cvičit

Spekulace prý Gottová nesla těžce. Podle zdroje z jejího blízkého okolí informace rozšířili lidé, kteří chtějí vdově ublížit. „Ivana je z těch zpráv moc smutná. Šíří to lidské hyeny. Ona žije jen pro své dcery a Karla. Na nic jiného nemá pomyšlení,“ řekl nedávno velmi dobrý kamarád Gottové Expresu. „Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná,“ cituje Aha! rozhořčený zdroj z okolí vdovy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Karel Gott (@officialkarelgott)

Spekulace se Gottové zřejmě dotkly citelněji, než by se na první pohled mohlo zdát. Ostatně žádná netěhotná žena nejásá, když si lidé myslí, že je v očekávání. Logickým vysvětlením totiž je, že má kila navíc. „Ivana začala hubnout a pustila se do toho s plnou vervou. Upravila svůj jídelníček, cvičí, nakoupila si spoustu výrobků podporujících zeštíhlení v oblasti problematických partií a odvodnění. Chce zase vypadat jako dřív,“ sdělil zdroj serveru s tím, že nadváhu zřejmě mají na svědomí výkyvy hladiny ženských hormonů.

Co si myslíte o spekulacích ohledně těhotenství vdovy?

Zdroj: Aha!, Expres
Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články