Špatný den? Každé znamení zvěrokruhu má jiný lék na splín, upozorňují astrologové

Nikdo není neustále jen veselý. Každého z nás někdy potká špatný den, kdy budeme bez nálady. Podle znamení zvěrokruhu naštěstí lze určit, co vám může pomoci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Špatný den může mít člověk z nějakého důvodu, ale občas se zkrátka jen probudí a už cítí, že to dnes nebude dobré. Každopádně vždy je třeba se aspoň trošku snažit ten den nějak zlepšit. K tomu pomáhá každému něco jiného, někdo nechce být sám, a tak hledá společnost, jinému zase zlepší náladu dobré jídlo. Pokud chcete vědět, co pomůže zrovna vám, stačí si přečíst tento horoskop.

Beranům pomůže fyzická aktivita

Může to být běhání, posilovna, sex, nebo dokonce i obyčejná akční videohra. Beranům pomůže cokoliv, díky čemu budou moci vypustit páru a zbavit se stresu. Pokud Berani najdou způsob, jak se fyzicky unavit, špatný den bude pryč tak rychle, že si to ani neuvědomí. Je to velmi jednoduché, ale účinné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Býci se musí hýčkat

Jakmile u Býků nastane náročný den, který je plný špatné nálady, smutku nebo třeba vzteku, nic jim nepomůže lépe než to, když o sebe nechají pečovat. Může to být například výlet do lázní, manikúra, kadeřník, nebo jen obyčejné relaxování doma s dobrým jídlem a knížkou. Mizerný stav tak nikdy netrvá dlouho, protože Býci vědí, jak na to.

Blíženci chtějí komunikovat

Blíženci jsou dobře známí tím, že bývají otevřeni ostatním lidem. Jelikož mají spoustu přátel a v kolektivu jsou oblíbení, téměř vždy najdou někoho, s kým si mohou o svých problémech promluvit. A čím více lidí je poslouchá, tím lépe. Blížencům opravdu pomůže jedině to, když se o svých problémech svěří světu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Raci mluví s milovanou osobou

O Racích je známo, že se vždy a rádi starají o každého, kdo má problémy. Je pro ně proto velice těžké přiznat si, že někdy zkrátka potřebují pomoci oni. Nejlepší v takovém případě je, když mají ve svém životě člověka, kterému naprosto důvěřují, a mohou se mu pomalu začít otevírat. Jakmile se Rak se svými problémy svěří, téměř okamžitě se mu udělá lépe.

Lvi jsou uvnitř zranitelní

O Lvech se často říká, jak jsou sebevědomí a nic je nedokáže rozhodit. To je v mnoha případech vážně pravda, ale rozhodně to neznamená, že by někdy nemohli mít špatný den. Hluboko uvnitř sebe si Lvi umí přiznat problém a opravdu nutně potřebují, aby s nimi o tom někdo mluvil. Není dobré si negativní energii nechávat v sobě a Lvi to moc dobře vědí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panny touží vše vyřešit

Každý člověk má někdy slabou chvilku, ale Panny pohlížejí na katastrofy úplně jinak než jiná znamení zvěrokruhu. Ostatní lidé by nejraději ve špatných dnech zůstali v posteli, Panna chce všechno vyřešit a nejlépe hned. I když se to lidem v tomto znamení někdy nepovede, vědí, že čas, který do problému věnovali, využili efektivně. Převezmou kontrolu nad vším, dokud se věci nevrátí do starých kolejí.

Vahám pomohou přátelé

O lidech ve znamení Vah je dobře známo, že neradi bývají sami. To platí především ve chvíli, kdy je něco trápí a mají špatnou náladu. Potřebují pevné rameno, na kterém se mohou vyplakat, a někoho, kdo jim řekne, že všechno bude zase dobré a veškeré problémy se vyřeší. Nikdo jiný jim v tom nepomůže víc než jejich nejbližší přátelé.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Štíři musí z domu

Když mají Štíři špatný den, nejvíce je vždy láká představa pobytu v posteli bez cizího vyrušování. Ve skutečnosti je to ale úplně naopak. Uvnitř sebe Štíři moc dobře vědí, že musí vypadnout z domu a jít se někam bavit. Jednoduše na všechen stres zapomenout a užívat si. Jejich mysl si odpočine až ve chvíli, kdy nebudou na problémy myslet.

Střelec si odpočine za volantem

Střelci jsou na tom podobně jako Štíři, potřebují si vyčistit hlavu. Tito lidé se nebojí chodit sami ven, ale raději se domluví s nějakým kamarádem a vyrazí na výlet autem. Baví je objevovat neznámá místa, potřebují uvolnit mozek a soustředit se pouze na pozitivní věci. Problémy v tuto chvíli nemají šanci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kozoroh si připomene úspěchy

Kozorozi jsou schopni vzít na sebe obrovskou zátěž, takže se není čemu divit, že mají občas špatný den. Když je ale už stresu příliš, pomůže jim především připomenou si, čeho všeho za svůj život dosáhli. A věřte tomu, opravdu jim to zlepší den. Pokud Kozorohy za něco pochválíte, bude to pro ně to nejlepší, co mohou slyšet.

Vodnáři potřebují diskutovat

Vodnáři neradi přiznávají svoje problémy, ale moc dobře vědí, že se jim vážně nevyhnou. Pokud přijde špatný den, je pro ně nejlepší, když s kýmkoliv budou diskutovat o problémech světové úrovně. Někomu by to mohlo připadat spíše depresivní, ale Vodnáři to pomáhá, protože si uvědomí, že na světě jsou horší věci než jeho špatný den.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby si přejí zájem

Ryby jsou zvyklé pomáhat druhým, když vidí, že mají problémy. Dobře si ale uvědomují i ty své. Jakmile mají lidé ve znamení Ryby špatný den, nebojí se svých pocitů, ale raději jsou v takové chvíli sami. To nejlepší, co se jim může stát, je, pokud se jich někdo zeptá, jak se opravdu mají. Nechtějí totiž nikoho rušit, a tak se sami od sebe se svými problémy nesvěří.

Jakým způsobem řešíte špatný den vy?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články