Jak prožívají hněv a stresové situace jednotlivá znamení zvěrokruhu? Od některých se rozhodně držte dál

Někdo svůj hněv maskuje, další ho naprosto otevřeně prožívá. Jeden dokáže být nahněvaný dlouhou dobu, druhý po pár minutách zapomene na to, co se stalo.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili, o vaší povaze říká mnohé. Může napovědět mimo jiné také to, jak zvládáte hněv. Od někoho je lepší se nějakou dobu držet dál, další svůj hněv prožívá v naprostém klidu a tichosti. Ke každému znamení zvěrokruhu byste se v takovém okamžiku měli chovat zcela jinak. Jedině tak se situace brzy uklidní.

Berani se vztekají

Když se rozhněvá Beran, je lepší se od něj držet v bezpečné vzdálenosti. Ideální je počkat, až se alespoň trochu uklidní, a teprve pak si s ním promluvit. Naštvaný Beran je schopný se pohádat s každým, kdo mu v danou chvíli přijde do cesty.

iZdroj fotografie: Pixabay

Býci své city dusí

Lidé narození ve znamení Býka jsou pasivně-agresivní. Z jeho posunků a chování je sice poznat, že něco není v pořádku, Býk vám však sám nic neřekne. Pravděpodobně se bude vztekat a půjde poznat, že má velice špatnou náladu. Tu může přenášet na ostatní, o problému však s nimi hovořit nebude.

iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci jsou slušní

Slušnost a zdvořilost patří k Blížencům. Když jsou však naštvaní, projeví se to velice rychle. Svůj hněv pak dokáží v sobě držet opravdu dlouhou dobu. Pokud tedy žijete se zklamaným nebo naštvaným Blížencem, je vhodné udělat první krok k usmíření.

Blíženec iZdroj fotografie: Freepik

Raci to těžce zvládají

Citlivé a empatické osobnosti, kterými jsou Raci, mají potíže zvládat hněv. Je proto potřeba, aby se dostatečně uklidnili, když s nimi cloumají emoce, a až poté začali konat či se rozhodovat. V opačném případě by někomu mohli svým jednáním ublížit a poté toho hořce litovat.

iZdroj fotografie: Pixabay

Lvi se naštvou lehce

Lev je ohnivý, a proto není vůbec složité ho naštvat. Stačí opravdu maličkost. V jednu chvíli mohou být naštvaní a o vteřinu později se zničehonic uklidní, zřejmě zázrakem. Kvůli tomu je jejich život plný stresu. Navíc bohužel nemají velkou trpělivost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panna je pasivní

Když se Panna dostane do stresující situace, pravděpodobně zůstane klidná. Pasivita je totiž velmi charakteristickou vlastností pro toto znamení. Své pocity spíše dusí v sobě, nechce totiž svými problémy zatěžovat ostatní.

iZdroj fotografie: Pixabay

Váhy neodpouští

Jestliže naštvete osobu ve znamení Vah, pak se připravte na to, že si to bude dlouhou dobu pamatovat. Váhy totiž nikdy nedokáží zcela odpustit. Jejich hněv se může kdykoli opět vynořit z jejich nitra. Je tedy vhodné před nimi neotvírat citlivá témata. Váhy nedokáží úplně maskovat své pocity.

iZdroj fotografie: Pixabay

Štír je pomstychtivý

Štíři si pamatují, kdo je kdy naštval nebo urazil. Dejte si na ně pozor, pravděpodobně už přemýšlí nad pomstou a útočí zákeřně zezadu. Ve chvíli, kdy si myslíte, že je po všem, zaútočí. Mnohem lepší by bylo, kdyby Štíři nejen na tomto problému pracovali a upouštěli svůj vztek.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střelec je hlasitý

Jestliže je Střelec nesvůj, nervózní a naštvaný, je pravděpodobné, že bude křičet. V takové chvíli chce, aby se každý na světě dozvěděl, že mu něco není po libosti. Emoce nad ním běžně vítězí. Dlouho pak trvá, než se uklidní a bude s vámi zase normálně mluvit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kozorozi vyčkávají

Lidé narození ve znamení Kozoroha dlouhou dobu vyčkávají. Zdají se být v klidu a neohrožení. Až po nahromadění mnoho špatného to bez servítek naservírují svému okolí. Dlouhou dobu se tak zdá, že se nic neděje, a pak je pro ně velmi těžké se uklidnit, jakmile v sobě neudrží emoce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnář nerad diskutuje

Pokud naštvete Vodnáře, nečekejte žádné dialogy. Vodnáři nemají rádi diskuse. Pokud jsou naštvaní, seberou se a odejdou. Ačkoliv jsou naštvaní, snaží se zůstat vyrovnaní, protože sami sobě neradi ukazují své pocity a emoce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ryby se trápí

Pokud má člověk ve znamení Ryby problém, rozbije se mu celý svět na kousky. Může jít i o maličkost a bude velmi těžké Rybu přesvědčit, že existují věci, pro které stojí za to žít. Vhodné je uklidnit se, snažit se vyjasnit situaci a v klidu si o všem promluvit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jak prožíváte stres a rozhořčení?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články