Znamení , ideální pro milostný život | DámskýDeník.cz

S tímto znamením zvěrokruhu vám to půjde nejlépe v posteli. Máte už doma sexuálního boha?

Ne každý partner může být spřízněná duše v sexuálním životě. Jestliže stále hledáte tu pravou nebo pravého na dokonalé milostné hrátky, poslechněte astrologii, napoví vám.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý z nás by měl jednou zažít pocit, kdy potká svou spřízněnou duši, se kterou si rozumí bez pouhého slova, jak v životě, tak i v posteli. Najít svou spřízněnou sexuální duši je někdy velmi složité, ale věřte, že to není nemožné. Pokud takovou osobu hledáte, astrologie vám může napovědět. Prozradí vám, jaké znamení zvěrokruhu je nejlepší a nejkompatibilnější s vámi. A věřte nebo ne, ale protiklady se dokáží přitahovat. Beran, Býk a jejich milostný život

Berani jsou vášniví a rádi se nechávají vést druhým znamením. Jejich spřízněné znamení v posteli je Lev. Ten je energický a s tvrdohlavým Beranem si bude dokonale nahrávat. Tvrdohlavost bude u Berana rázem pryč a tato dvě znamení zažijí nezapomenutelný sex, který neskončí u jednoho milování. Jejich cesta bude dlouhá a společně díky porozumění si v sexu budou tvořit perfektní pár. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Býk je známý tím, že milostné hrátky miluje, a pokud má k sobě někoho velmi podobného, bude s ním v posteli velká zábava. A to víc, než s jakýmkoliv jiným znamením. Jeho sexuální spřízněná duše je Štír. Právě Štír je ten, který vyzvedne milostné hrátky do výšin a Býka posune, aby si šel za svým a nebál se projevit své touhy.  

Blíženci a Rak jsou emotivní znamení

Ne, Blíženci nejsou sobecká znamení, která nikoho nemají ráda. Pokud najdou toho správného člověka, snesou mu modré z nebe. I Blíženci mají rádi sladká slůvka, chválu a potěšení. Proto si budou velmi rozumět s Vodnářem. Než si ale najdou svého pravého Vodnáře, musejí si projít trnitou cestou, a především dospět. Poté najdou sexuálního partnera podle jejich představ.  


iZdroj fotografie: Pixabay

Stejně jako Blíženec, je i Rak citlivá duše. Jen s tím rozdílem, že Rak rád inspiruje a poznává. To stejné platí i v milostném životě. Potřebuje proto partnera, který se oddá jeho hrátkám a bude s ním rád experimentovat. Takové znamení je Ryba. Touha poznávat je u obou znamení velmi silná, takže si dohromady v sexuálním životě mají co nabídnout.  

Náročný Lev a ostýchavá Panna

Lev je náročné znamení a potřebuje mít hlavní slovo, jak jej nemá, dokáže si ho vydobýt. Lvova spřízněná duše je Lev a Střelec. S těmi si v posteli porozumí bravurně. Potřebují mít někoho stejně tak náročného, jako jsou oni sami. Je sebestředný, ale přesto velmi vášnivý a umí být i romantický. Bohužel ale umí být i pěkně arogantní a z toho důvodu potřebují stejnou povahu.    


iZdroj fotografie: Pixabay

Neměli byste se nechávat zmást ostýchavou a nevinnou Pannou. Ve skutečnosti vás její povaha může silně překvapit. Dokáže být strnulá, ale také velmi podivná a nevyzpytatelná. Aby Panny byly spokojené v sexuálním životě, potřebují stejného podivína, jako jsou ony. S Kozorohem si budou rozumět. S tímto znamením zažije to, po čem vždy toužila. 

Váhy, Ryby a jejich nejlepší sexuální partneři

Váhy milují krásné věci a vášnivý sex. A právě Vodnář je tím znamením, který může Rybám poskytnout krásné a originální milování. Vodnář je ideálním znamením, které má otevřenou mysl a je originální – nebojí se prosadit si své. Obě znamení mohou zažít vášnivý a magický milostný románek, který může být na jednu noc, ale klidně i celý život. Každé milostné setkání si budou chtít užít plnými doušky. 


i

Ryby jsou stejně jako Raci velmi citlivé a vypadají, že se v sexu nechají vodit za vodítko, ale zdání je jiné. Milují originalitu a v milostných chvílích se nechávají strhnout do jiného světa. Aby tomu tak ale bylo, potřebují k sobě sexuální spřízněnou duši, a tou je Rak. Obě znamení dokáží vyjádřit své emoce a nebojí se říct pravdu i v tu nejméně vhodnou dobu. Ryby a Raci jsou v posteli sehraným párem. 

Zdroj: Bustle

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 458 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná