Soukup na porodném pro Agátu nešetřil: Koupil jí auto za milion

Zatímco většina žen od otců svých dětí dostala za porod maximálně bonboniéru, kytici nebo šperk, modelku si mediální magnát hýčká víc. Pořádně provětral svou peněženku.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) odměnil, jak se sluší a patří, svoji partnerku modelku Agátu Hanychovou (38) za to, že přivedla na svět jejich společnou dceru Rozárku. A štědrý otec se pořádně plácl přes kapsu. Matka jeho nejmladšího potomka totiž nedostala jen květiny nebo šperky, ale automobil za milion korun. „Dostala jsem nové auto, u kterého bylo hlavní, aby bylo bezpečné,“ cituje influencerku Šíp.

S novým automobilem si nepolepšila

Od porodu malé dcery uplynulo už několik týdnů a modelka se pochlubila novým vozem. Dostala ho jako porodné od partnera. Hlavním kritériem byla bezpečnost, ale také velikost. Hanychová je totiž trojnásobnou matkou, a pokud si vyrazí se všemi potomky, je důležité, aby se do auta komfortně vešli. Kromě Rozárky má modelka ještě pětiletou dceru Miu, jejímž otcem je herec Jakub Prachař (39), a ze vztahu s bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou (38) má desetiletého syna Kryšpína.

Přestože se automobil za milion korun, který dostala od svého současného partnera, může zdát luxusním, ve skutečnosti to tak úplně není. Modelka si v podstatě nepolepšila. Donedávna podle Šípu jezdila po Praze v prestižním Porshe. Teď ho vyměnila za korejskou Kiu. Značku vozu ale Hanychová prý neřeší. Se třemi dětmi, které vozí do kroužků i za zábavou, potřebuje hlavně hodně místa, což prostorný vůz nabízí.

Realita se zahraniční chůvou byla jiná

Přestože Soukup je prý pozorným a obětavým otcem i partnerem, bez pomoci chůvy se chod domácnosti neobejde. Navíc si Hanychová plánovala, že se chce brzy po porodu vrátit do práce. Chtěla mít chůvu z Filipín, což se jí nakonec podařilo zrealizovat. Jenže jaksi pozapomněla na problémy, které může skýtat jazyková bariéra. „Byl to vždy můj sen mít Filipínku. Viděla jsem to ve filmech, kde měla ta matka chůvu z Filipín,“ uvedla modelka.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Realita ale byla jiná, než jak si ji vysnila influencerka. „Zaprvé je to jiná mentalita a zadruhé je tam velká bariéra s angličtinou. V tomto případě ne u Kryšpína, ale u Mii. A zatřetí potřebuji českou chůvu,“ svěřila se nedávno Hanychová v živém vysílání na svém instagramovém profilu. „Děti se cítí nervózní, když jim ta chůva nerozumí. Chůva by měla přinášet do rodiny pohodu,“ doplnila svou dceru herečka Veronika Žilková (61).

Návrat před barrandovské kamery se odkládá

Neočekávané trable se zahraniční chůvou, kterou modelka propustila, zhatily její plány na brzký návrat k pracovním povinnostem. K natáčení své show na televizi Barrandov, jejímž šéfem je Soukup, se Hanychová zatím nevrátí. „Chci být s dětmi, žádné natáčení se neplánuje, jsem vytížená doma dostatečně,“ vysvětlila. Novou chůvu už začala hledat. „Mám heslo, že chůva není zločin. Opravdu pracuji a nejde to vše skloubit dohromady,“ řekla nedávno Hanychová serveru Super.

Jaký dárek jste dostaly od muže za porod potomka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články