Workoholička Agáta Hanychová se znovu stala matkou. Po porodu dcery Rozárky plánuje odpočívat jen týden

Jen několik málo minut po porodu se novopečená maminka a tatínek holčičky Jaromír Soukup pochlubili společným videem. To, jak Agáta vypadala, fanoušky zaskočilo.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Modelka Agáta Hanychová (37) se stala trojnásobnou maminkou. Malé dceři, kterou má s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) dali jméno Rozárie. Miminkem se šťastní rodiče jen pár minut po porodu pochlubili na sociálních sítích. „Škoda, že jsme to nedali živě, viď miláčku. Tak tohle je naše holčička,“ vtipkuje hrdá maminka směrem k partnerovi po svém boku na videu, které jen pár minut po porodu zveřejnila na svém instagramovém účtu.

Novopečený otec vypadal unaveně

Fanoušky na videu z nemocničního lůžka dcera Veroniky Žilkové velmi zaskočila svým vzhledem. Vypadá totiž skvěle. Jako, kdyby před pár okamžiky neporodila. Mnohem unaveněji na videu vypadá Agáty partner, což neuniklo pozornosti diskutujících. „Ty jsi neskutečná. Člověk by řekl, že rodil Jaromír, ten je tak vyčerpaný, a ty plná elánu před i po,“ napsal pod video novopečených rodičů jeden z nich. Elán z moderátorky a influencerky totiž jen sršel.

To, že je nezastavitelná, bylo zřejmé už během těhotenství. Přestože ho provázela řada komplikací, modelka nezvolnila. Dokonce skončila v nemocnici kvůli samovolnému krvácení a před měsícem ulehla se zápalem plic a musela brát antibiotika. I v pokročilém stádiu těhotenství byla velmi aktivní. Podle webu TN.cz se věnovala kromě natáčení pořadu Holčičky, svým projektům, focení těhotenského bříška a návštěvám kadeřnice.

Modelka plánuje vyrazit brzy do práce

Propadla také kouzlu těhotenských fotografií. „Tak dlouho jsem se všem holkám smála, proč mají takový fotky. A přitom je to tak hezký,“ napsala k sérii svých snímků s bříškem na sociálních sítích. Poznámky, že by měla zvolnit, si k srdci příliš nebrala. Jaromír je workoholik a vyhovuje mu to. Já jsem taky workoholik a líbí se mi, že někdo dokáže pracovat ještě víc než já a moje máma dohromady, což zvládne opravdu málokdo,“ cituje Agátu Expres s tím, že po porodu tomu nebude jinak.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Modelka uvažuje, že po porodu bude odpočívat jen týden a pak znovu naskočí do pracovního kolotoče. Příchod malé Rozárky na svět její rodiče pravděpodobně trochu překvapil, protože termín porodu byl stanovený až na 28. dubna. Z prvního společného potomka jsou ale Agáta i Jaromír nadšení. Další dvě děti modelky Kryšpín a Mia mají jiné tatínky. Syna má Agáta s bývalým partnerem Miroslavem Dopitou, otcem starší dcery je herec herec Jakub Prachař.

Co říkáte na vražedné pracovní nasazení modelky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články