Agáta Hanychová vzala děti do muzea. „Jste skvělá máma,“ fandí jí lidé v komentářích

První den jarních prázdnin byl pro modelku a influencerku, která je v pokročilé fázi těhotenství, zřejmě dost vyčerpávající. Měla totiž na starost tři malé děti.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

O jarních prázdninách si modelka Agáta Hanychová vyzkoušela, jaké to je mít na starosti tři děti. V pokročilém stádiu těhotenství se totiž vydala na prohlídku expozic Národního muzea. Vyjma svých dvou dětí Miy a Kryšpína s sebou vzala i jejich kamaráda. Bylo to zřejmě dost náročné, protože na sociálních sítích se svěřila, že obdivuje všechny matky, které mají víc než dvě děti. Třetí potomek, kterého čeká s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se má narodit v dubnu.

Holčička se má narodit koncem dubna

Právě mezi matky, které mají víc než dvě ratolesti, bude modelka sama brzy patřit. Zatím vychovává pětiletou dceru Miu, kterou má s hercem Jakubem Prachařem, a jedenáctiletého syna Kryšpína, jehož otcem je podnikatel Miroslav Dopita. Koncem dubna, kdy sama slaví narozeniny, by trojlístek měla doplnit novorozená holčička, jejímž otcem je právě kontroverzní mediální šéf. Ten má z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou dvě dospělé děti.

Jaké to je být matkou tří dětí, si Agáta vyzkoušela nanečisto právě první den jarních prázdnin, kdy vzala do muzea své dvě děti a jejich kamaráda. Péče o trojici neposedů ji musela zjevně vyčerpat. V instastories se přirovnala k unavené bachyni se třemi mláďaty. „Hlásím se z gauče, to je překvapení. Chtěla jsem vám říct, že obdivuju všechny matky, co mají víc než dvě děti,“ řekla s tím, že si plně uvědomuje, jaká ji čeká dřina, až se jí narodí třetí potomek.

Chůva miminka bude z Filipín

Všechno má ale už dopředu promyšlené, protože jako zkušená matka dvou dětí se na to připravila. Až se malá Rozárka, jak dceru plánuje pojmenovat, narodí, nebude na všechno sama. Přiznala, že nejspíš už od porodu jí bude pomáhat chůva. Chci mít Filipínku, aby mi pomohla s domácností, protože budu mít přece jen tři děti. Jaromír je také zaneprázdněný, takže ji potřebuji. Myslím si, že chůva není zločin,“ svěřila se nedávno během živého streamu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Moderátorka televize Barrandov by chtěla, aby porod proběhl přirozeně, o císařském řezu neuvažuje. Doufá prý, že stejně jako se to podařilo u jejích dvou dětí, přijde na svět i třetí. Fanoušci se modelky a influencerky, která na sociálních sítích tráví hodně času, ptali i na možnost, že by svůj porod vysílala na těchto platformách živě. „Bavilo by mě udělat živák u porodu, kdybych dopředu věděla, že všechno dopadne super, ale to mi určitě nikdo neřekne,“ odpověděla jim.

Jak složitá je pro matky péče o tři děti?

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články