Jaromír Soukup okomentoval „falešnou svatbu“ s Agátou: „Nejlepší termín je červen“

Zpečetit svůj svazek se zatím magnát a jeho o 16 let mladší partnerka neodhodlali. Když čekali narození svojí dcerky, nechali se ale slyšet, že Agáta bude Soukupová.

Mediální magnát Jromír Soukup polibek Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) se rozhodl rozmotat zašmodrchané klubko informací o své údajné červnové svatbě s influencerkou Agátou Hanychovou (38), s níž má dceru Rozárku. Navzdory spekulacím médií se veselka neuskutečnila. Jak vidíte, svatba nebyla. Z nějakého důvodu byl bulvární tisk a bulvární novináři zhruba od čtvrtečního večera přesvědčeni, že se v sobotu dopoledne bereme,“ reagoval ve svém pořadu na barrandovské televizi na dotaz divačky.

Svatby se mají odehrávat v červnu

Dvojice se podle neověřených zpráv, které prosvištěly mediálním světem, měla brát poslední červnovou sobotu. Z vysvětlení magnáta vyplynulo, že za vznik fámy možná může on sám. „Já jsem tady naznačoval, že až se budu ženit a Agáta vdávat, určitě to nějak naplánujeme, ale ještě to nebylo. Údajně to vzniklo tak, že jsem ve VIP světě mluvil o svatbách s tím, že svatby se mají odehrávat v červnu o víkendu. Nejlepší termín pro svatbu je červnová sobota,“ objasnil Soukup.

Předprázdninový měsíc prý preferuje z jednoduchého důvodu. „Češi milují svatby v létě, aby bylo pěkně, svatební hostina se dala udělat venku, máme rádi sluníčko, to tak je. Nedivme se, většinu roku je v České republice zima, mráz, sněží a je hnusně,“ řekl Soukup Sedmičce. Prázdninové měsíce podle něj už tak vhodné nejsou. „V červenci sice je pěkně, ale děti už mají prázdniny, takže půlka hostů, které pozvete na svatbu, nepřijde, protože je s dětma na plánované dovolené,“ dodal.

Agáta bude také Soukupová

Příčinou toho, proč fáma kolem jeho falešné svatby s někdejší modelkou vznikla, ale nemusí být pouze magnátovo rozjímání o svatbách v jeho televizi. „Prý nějaký zpěvák říkal, že jde na tajnou akci v sobotu dopoledne, kde si musí vypnout mobil, aby nikdo nevěděl, kde je, a aby nemohl fotit. A to prý měla být moje svatba s Agátou,“ nabídl další vysvětlení Soukup. Se svou partnerkou se v tom, kdo vypustil informace o veselce, ale neshodne.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Hanychová totiž přišla s pragmatičtějším důvodem, jak informace o domnělé svatbě mohla vzniknout. „Pravděpodobně to řekl někdo z gastra, kdo si na nás chtěl udělat reklamu,“ řekla serveru Kafe. Spekulace o veselce se nad párem vznášejí od doby, kdy Hanychová čekala jejich dceru. Tehdy influencerka prozradila, že příjmení Rozárky bude Soukupová. „A Agáta bude také Soukupová,“ vzápětí poznamenal mediální magnát, což vyvolalo zdání, že svatba je na spadnutí. Možná se uskuteční v červnu 2024.

Co si myslíte o mlžení kolem jejich svatby?

Zdroj: Sedmička, Kafe
Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články