Agáta Hanychová o budoucnosti se Soukupem: „Svatba nejdřív po 4. dítěti,“ říká

Veselku novopečení rodiče malé Rozárky plánovali ještě před narozením dcery. Plány se ale změnily a téma svatby momentálně prý není pro pár naléhavým tématem.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Přestože jejich vztahu škarohlídové nedávali příliš šancí do budoucna, modelka Agáta Hanychová (38) září po boku svého partnera, mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54), štěstím. Obzvlášť poté, co se jim před několika týdny narodila dcera Rozárka. Zatímco jméno, které pár vybral pro miminko, zveřejnili dávno před jeho narozením, o příjmení holčičky se moc nemluvilo. Nakonec jeho matka prozradila, že Rozárka bude Soukupová.

Chtěli se vzít před narozením dcery

Otec miminka se vzápětí nechal slyšet, že i Agáta bude Soukupová. To vyvolalo spoustu spekulací o tom, že novopečení rodiče mají našlápnuto do příprav veselky. A pár je nevyvracel. Naopak. Jenže aktuálně to tak horké téma zřejmě nebude, přestože původně prý modelka doufala, že by si mohla stihnout svého o šestnáct let staršího partnera vzít ještě před porodem Rozárky. Miminko se narodilo ale o něco dřív, což jejich plány narušilo.

Téma svatby se tedy zatím odkládá, a to pravděpodobně na delší čas. Modelka totiž prozradila, kdy si představuje, že by si otce Rozárky vzala. „Svatba nejdřív po čtvrtém dítěti,“ řekla serveru Extra. Otázkou je, kdy k tomu dojde. O početí holčičky se totiž cíleně snažili. „Není to tak, že bychom si s Jaromírem, on ve svém věku a já ve svém věku, řekli: ‚Wow, my jsme neměli prezervativ, proto jsem těhotná.‘ Takhle to rozhodně nebylo,“ citoval tehdy modelku Blesk.

O miminko se mediální magnát stará

Prozatím si novopečení rodiče užívají malou dceru plnými doušky. Nejsou ale žádní začátečníci, pokud jde o rodičovství. Rozárka je už třetím potomkem, kterého každý z nich zplodil, ale prvním společným. Hanychová je matkou jedenáctiletého syna Kryšpína, kterého má s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou, a pětileté dcery Mii, jejímž otcem je herec Jakub Prachař. Soukup má z předchozích vztahů dvě již dospělé děti, ale u porodu byl v případě své nejmladší dcery vůbec poprvé.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem iZdroj fotografie: Nextfoto

Modelku překvapilo, jak starostlivým otcem dokáže razantní šéf televize Barrandov být. I když musí řešit spoustu nepříjemných pracovních problémů, protože jeho mediální impérium čelilo několika insolvenčním návrhům, s Rozárkou její matce pomáhá, kdykoli je třeba, a ani ho k tomu Hanychová prý nemusí vybízet. Stará se o své dvě holky prý doslova příkladně. „Jaromír se o nás krásně stará, mám tu vývary i maso,“ chlubila se nedávno modelka.

Co říkáte na to, že pro pár už není svatba horké téma?

Zdroj: Extra, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla