Agáta Hanychová promluvila o současné přítelkyně Jakuba Prachaře: „Dcera se mě neustále ptá, jestli ji mám ráda“

Jakub Prachař už nějakou dobu tvoří pár s herečkou Sarou Sandevou (25). Agáta Hanychová se nedávno podělila o to, jaký k ní má postoj.

Agáta Hanychová v černých šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vztahy, zvlášť v showbyznysu, mohou být velmi křehké. Své o tom ví i Agáta Hanychová, která má na vztahy tak trochu smůlu. Zvlášť po rozchodu s Jakubem Prachařem, s nímž tvořila pár několik let a s nímž má dceru Miu. Jejich rozchod rozhodně nepatřil mezi ty klidnější. Dnes už oba tvoří pár s někým jiným. Jakub chodí s herečkou Sarou Sandevou, Agáta tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Jak oba reagují na partnery toho druhého?

Agáta je teď šťastná

Moderátorka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup jsou již téměř rok v partnerském vztahu a brzy na světě přivítají svého společného potomka. Jaromír Soukup se přiznává, že touží po dalším dítěti. Agáta se už také těší na to, že brzy porodí své třetí dítě. Otevřeně hovoří o svém osobním životě a přiznává, že největší ztrátou v jejím životě bylo selhání vztahů s otcem svých dětí. Proto se snaží vycházet vstříc a udržet rodinu pohromadě, včetně pozvání obou otců svých dětí na oslavu narozenin jednoho z nich. 

Miu si prý předávají podle toho, jak se to hodí Jakubovi. Míní, že je to lepší, než aby dcerku hlídala chůva. Snaží se s Jakubem vycházet, protože je to podle ní velmi důležité. Nepojí je nikterak velké přátelství, Agáta však často mluví o tom, že správné chování mezi nimi je důležité pro jejich dítě. 

Reakce na novou přítelkyni Jakuba

Agáta se nedávno vyjádřila mimo jiné i k Jakubově nové přítelkyni a k tomu, jaký s ní má vztah dcera Mia: „Saře říká maceško, furt se mě ptá, jestli ji mám ráda, tak říkám, že ji mám ráda, přitom je mi úplně jedno.“

„Tak nějak si vycházíme vstříc, protože ani já jsem nežila se svým otcem. Máma mě naučila, že vycházet s tatínkama dětí je hrozně důležité. Takže když měl Kryšpín narozeninovou oslavu, pozvala jsem jak Jaromíra, tak tátu Kryšpína. Snažím se, když už jsme to my dospělí zkazili, aby ta rodina fungovala,“ komentuje rodinnou situaci Agáta. 

Co na postoj Agáty Hanychové říkáte?

Zdroj: FaktaToday
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články