Syn Agáty Hanychové se v TV rozmluvil o jejím vztahu se Soukupem: Máma prý neumí vařit a o domácnost se taky nestará

Nejupřímnější jsou děti, opilí a naštvaní lidé. To se ukázalo i v živém vysílání slavné modelky a influencerky, kde si její syn pustil pusu na špacír.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Českou modelku a influencerku Agátu Hanychovou snad ani není třeba představovat. Je velmi slavná nejen proto, že je dcerou herečky Veroniky Žilkové, ale také svými milostnými avantýrami a momentálním těhotenstvím s Jaromírem Soukupem. Mnoho lidí ji nemůže vystát, další spousta ji naopak miluje. Agáta je velmi aktivní na sociálních sítích, kde pravidelně natáčí online videa, ve kterých zodpovídá dotazy svých fanoušků. Do jednoho takového se jí připletl i její nejstarší syn Kryšpín, kterého má herečka s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou.

Agáta v živém přenosu odpovídala na otázky

V těchto živých přenosech si Agáta s internetovými uživateli povídá o všem možném i nemožném a svým fanynkám říká „holčičky“. V posledním takovém vstupu se objevil i její syn Kryšpín, který zprvu nechtěl moc spolupracovat, ale nakonec se do rozhovoru zapojil a prozradil spoustu věcí nejen na svoji maminku, ale také na jejího nynějšího partnera Jaromíra Soukupa. Pro většinu fanoušků bylo video velmi úsměvné a Kryšpínek je podle nich velmi vtipný chlapec.

Agáta prozradila, že byl po deseti dnech konečně ve škole, protože byl nemocný, a je teď z toho velmi unavený. Dokonce jí řekl, že by chtěl být taky těhotný, protože těhotné ženy nemusí nic dělat. Agátiny fanynky zajímalo, do které třídy její syn chodí a co dělá ve volném čase. Dozvěděly se tedy, že Kryšpín navštěvuje pátý ročník základní školy a hraje fotbal. Na otázku, kolik ještě plánuje mít dětí, odpověděla Hanychová, že tolik, kolik ještě stihne. Na to její syn reagoval: „Doufám, že už žádné.“

Kryšpín prozradil spoustu zajímavých informací

Poté se influencerka svěřila s tím, jak ostrá je synova puberta, že to někdy ani nejde zvládat a bojí se, že to bude ještě horší. V průběhu vysílání dokonce vulgárně oponovala jednomu z komentujících, který jí vyčinil, že má dítě pokaždé s jiným mužem. Na to jí fanynka napsala, že má také každého potomka s někým jiným a nevadí to, protože každé dítě je originál. Poté Agáta ukázala i svou hospodyni, která jí zrovna žehlila prádlo, takže odhalila, že na domácí práce má pomocnou ruku.

Hospodyně je cizinka, takže s ní musí mluvit pouze anglicky, což Kryšpín skvěle zvládá, ale podle něj jeho máma mluví tragicky. Dále prozradil, že muž v domácnosti je především on, i když je Jaromír doma. Na otázku, čím chce být, až bude velký, odpověděl: „Bezdomovcem.“ A další dotaz fanoušků zněl, zda se těší na sourozence. Jasně řekl, že ne, že mu stačí jeden a raději se odstěhuje k tátovi nebo babičce. A za své kapesné, které činí 2 000 Kč měsíčně, si kupuje jídlo, protože jeho máma neumí vařit.

Je tedy otázkou, zda si Agáta nezavařila u svých fanoušků, když nechala syna na otázky odpovídat. Ukázalo se, že je velmi prostořeký a rázný, nejspíše po své mamince. A také, že se u něj puberta již opravdu vyskytuje. Ale jak sám uvedl: „Máma není trapná, je jen otravná.“

Jak se vám odpovědi Agátina syna líbily?

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články