Soukup se veřejně pustil do Ewy Farne poté, co podala žalobu. Agáta se jí ale zastala

Jaromír Soukup si nebral servítky a poměrně drsně zaútočil na Ewu Farnou. Padla slova o nesoudnosti a aroganci.

Ewa Farna i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Mediální magnát Jaroslav Soukup se rád veřejně vyjadřuje ke společenskému dění nebo ke slavným kauzám českých celebrit. Nyní si vzal do hledáčku zpěvačku Ewu Farnou, která podala žalobu na bulvární týdeník Sedmička. Netrvalo dlouho a do sporu vnesla svůj pohled i Jaromírova partnerka, influencerka Agáta Hanychová, která se však překvapivě postavila na stranu Farne.

Soukup ostře sejmul Farnou

Soukup si v hodnocení Ewy rozhodně nebral žádné servítky: „Ewu jsem v životě neviděl, ale poté, co Sedmičku zažalovala za to, že utrpěla její důstojnost tím, že jsme zveřejnili výpis z katastru nemovitostí, co všechno vlastní, myslím si o ní, že je to nesoudná, poměrně arogantní dáma,“ vyjádřil se pro bulvár Sedmička. Soukup tak v podstatě hájil své lidi, protože je vlastníkem společnosti Empresa Media, která Sedmičku vydává.

Ve svém vyjádření tak narážel i na požadavky zpěvaččina managera, který novinářům před rozhovory diktuje, na co se Ewy smějí, nebo naopak nesmějí ptát. Do této diskuse se zapojila také Agáta Hanychová, avšak překvapivě podpořila Ewu Farnou: „Na to, že bych novinářům předem říkala, na co se smějí a nesmějí ptát, nemám čas. Rovnou je pošlu do háje, ale myslím si, že na to má každá ‚celebrita‘ nárok a vůbec bych ji za to nehanila,“ uvedla pro Sedmičku Agáta.

Vyjádřili podporu Brzobohatému

Farna se zatím vůči slovům Soukupa nijak nevymezila. Není to ovšem poprvé, kdy se Jaromír pouští na tenký led a hodnotí společenské kauzy. Nedávno se ve svém příspěvku na sociální síti vyjadřoval k bouřlivému rozvodu manželů Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého. Bývalá Miss World totiž zveřejnila podrobnosti církevní žaloby, v níž obvinila svého exmanžela mimo jiné z toho, že má zálibu v nošení dámského oblečení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

„Ondřej Brzobohatý má problém. Vlastně není moc co kritizovat. Držím mu palce, ať to zvládne a vezme to on i jeho partnerka s nadhledem,“ vyjádřil se Soukup na sociální síť a k celé kauze natočil i krátké video. I v tomto případě přispěchala na pomoc Agáta, která se hudebníka Brzobohatého zastala a pro bulvár Extra sdělila: „Teď si určitě říká: ‚Ty vole, co jsem to udělala?‘ Je to strašné, Ondřeje je mi líto. Prát špinavé prádlo na veřejnosti je hrozné,“ vyjádřila se Hanychová na konto Kuchařové.

Co si o sporu Soukupa a Farne myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články