Agáta Hanychová se postavila na stranu Brzobohatého. Ve vztahu s Kuchařovou to prý vřelo od začátku

Pachuť z krachu vztahu hudebníka a missky se s přibývajícím časem nerozplynula. Naopak. Jejich napjatý vztah ještě eskaloval, když se na veřejnost dostaly detaily církevní žaloby.

Influencerka Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Dozvuky rozpadu manželství hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40) a bývalé Miss World Taťány Kuchařové (35) pořádně čeří vody českého šoubyznysu i po jejich rozvodu. Momentálně je jejich vztah na bodu mrazu. V církevní žalobě, která unikla do bulváru, totiž misska obvinila svého exmanžela mimo jiné z toho, že má zálibu v nošení dámského oblečení. Hudebník se ostře ohradil s tím, že ho chce jeho bývalá jen poškodit. Na jeho stranu se postavila řada celebrit, včetně modelky Agáty Hanychové (38).

Byli ostrý pár už od samého začátku

Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) zná znesvářený někdejší pár od doby, kdy spolu začal chodit a už tehdy to prý mezi nimi vřelo. „Byla jsem u začátku jejich vztahu, kdy spolu fakt začínali a bylo to fakt vostrý. Oni byli vostrý pár. Nevím, kdo z nich byl vostřejší. To, co teď udělala Táňa… Já chápu zhrzené holky, i já jsem byla… Dělají velký blbosti, ale tohle je přes čáru, což asi všichni vidíme,“ cituje Hanychovou Extra.

Vyhrocený konflikt exmanželů se teď stočil jen k tomu, jak církevní žaloba unikla na veřejnost. Přestože misska odmítá, že by zdrojem byla ona, většina celebrit to má za hotovou věc. Kuchařová si tím prý pod sebou podřezala větev. Ani nevím, čím si chtěla pomoct, protože tohle ji akorát zničí. Chápu, že je zhrzená, ale tohle je moc. Je to nedůstojné i k ní samotné. Teď si určitě říká: ‚Ty vole, co jsem to udělala. Je to strašné, Ondřeje je mi líto.‘ Prát špinavé prádlo na veřejnosti je hrozné,“ dodala Hanychová.

Hudebníkovi je z toho trapně

Církevní žaloba se dostala na veřejnost, což Brzobohatý nese těžce. „Mnoho z vás, včetně mě, už doufalo, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce. Ale ke škodě nás všech není, za což se vám předem omlouvám. Je mi velmi trapně z toho, že zhrzenost a z ní pramenící pomstychtivost mé bývalé ženy Taťány Kuchařové došla až do tohoto bodu, kdy Taťána poskytla Blesku kompletní znění církevní žaloby, jejíž obsah měl původně zůstat za zavřenými dveřmi Metropolitního církevního soudu,“ uvedl na svém instagramovém účtu.

Misska ale odmítá, že by to byla ona, kdo žalobu poskytl deníku. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila, a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. Žádám šéfredaktora Blesku o vysvětlení, jak se dostal k tak citlivému dokumentu,“ napsala na sociálních sítích Kuchařová.

Misska chce bývalého muže poškodit

Hudebník následně potvrdil, že se skutečně rád obléká do dámských převleků. Současně podle serveru Extra vyvrátil nařčení missky, že má nevyřešenou svou sexuální orientaci. Podle něj je heterosexuál a exmanželka se ho snaží údajně jen poškodit. Spousta celebrit měla potřebu se ke sporu exmanželů vyjadřovat. Brzobohatého podpořila třeba zpěvačka Dara Rolins, herečka Eva Burešová nebo zpěvák Matěj Ruppert. Servítky si nebrala ani influencerka Hanychová, podle níž misska udělala chybu.

Co si myslíte o bouřlivých dozvucích rozpadu bývalého páru?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články