Taťána Kuchařová po rozvodu úplně září. V rozhovoru nepřímo naznačila, že jí Brzobohatý ubližoval

Taťána Kuchařová se v rozhovoru nepřímo vyjádřila ke vztahu Brzobohatého a Písařovicové. Hovoří o ubližování.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Když se rozpadne dlouhodobý vztah nebo manželství, jde o velkou životní změnu pro oba partnery. Každý z nich prožívá tento čas jinak, záleží na důvodu rozpadu partnerství nebo odloučení manželů. Někteří se snaží osamostatnit a zkoušet nové věci, ke kterým dříve neměli ten správný impuls. Jiní naopak vyhledávají aktivní přítomnost jiných osob a začleňují se do společnosti.

Pravý důvod jejich odloučení

První zmíněný typ člověka po rozchodu je právě tanečnice a modelka Taťána Kuchařová. Tato pětatřicetiletá blondýnka se nedávno rozvedla se svým manželem Ondřejem Brzobohatým. Tento rozchod hvězdného páru rozpoutal v médiích velký rozruch. Zaprvé jej nikdo nečekal a zadruhé nastala mezi oběma osobnostmi rozepře o pravý důvod jejich odloučení.

Hlavně o to, kdo komu oznámil, že by se rád rozvedl. Taťána nemá od té doby o muže nouzi. Na veřejnosti se nejčastěji objevuje se svým kamarádem Tomášem Arsovem, o kterém říká, že jí velmi pomohl v těžkých chvílích jejího života. Společně vytvářejí osobité projekty, jako je například Taťánin originální parfém. Kromě plesů a podobných společenských akcí se však baví i jinak.

Narozeniny na Maledivách

Například cestováním. Své narozeniny oslavila společně se svou maminkou a kamarádkou na kouzelných Maledivách, do kterých se podle svých slov naprosto zamilovala. Není také divu, přezdívá se jim ráj na zemi. V rozhovoru pro bulvární média si však tato kráska neodpustila nepřímou připomínku k Ondřeji a jeho novému vztahu s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

Taťána Kuchařová s moderátory iZdroj fotografie: Nextfoto

Konkrétně řekla: „Lidé, kteří znovu vstupují do manželství, by si měli dát pozor na to, aby svému protějšku neubližovali. A to já jsem nikdy nedělala.“ Z těchto slov se dá usoudit, že prvkem, který vztahu ubližoval, byl Ondřej, jenž pravděpodobně může za rozpad manželství. Každý čtenář bulvárních stránek má však na osobní hádanku jiný názor.

Kdo si myslíte, že může za rozpad jejich manželství?

Zdroj: Expres, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články