Koupili starý dům, našli v něm tajnou místnost: Děsivé předměty v ní nasvědčují, že zde probíhaly seance

Během rekonstrukce narazili na tajnou místnost s podivnými předměty. Lidé pochybují o pravdivosti jejich dokumentárních videí na TikToku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Staré domy a budovy mají své kouzlo. Čím starší a zachovalejší, tím zajímavější a lepší. Každý objekt vyvolává v lidech jiné pocity. Některé domy vypadají strašidelně, jiné jen opuštěně, a další dokonce tak, jako by byly postaveny teprve nedávno. Kouzlu jednoho starého domu podlehl také mladý pár. Partneři koupili dům, který je starý přes sto let.

Dech historie

Konkrétně byl postaven v roce 1920. Tedy v období po první světové válce. Do domu se zamilovali na první pohled během prohlídky s realitním makléřem. Z jeho stěn na ně dýchala historie a hřejivá atmosféra domova. Po krátké poradě se shodli na tom, že koupě takového objektu má pro ně mnohem větší cenu než investovat do nicneříkající novostavby.

Kromě příběhů a osobitého kouzla mají tyto objekty však také jeden nešvar. Tím je jejich stav, respektive technický stav a funkčnost celé budovy. Většina majitelů starších domů se shodne na tom, že jakmile něco opraví, pokazí se zase jiná věc. Výjimkou nebyl ani tento starobylý dům. Pár se proto rozhodl začít s rozsáhlou rekonstrukcí. Přesněji řečeno renovací všech interiérů.

Skryté dveře

Do práce se pustili s velkým nadšením. Nebylo proč věšet hlavu nad všemožnými problémy a překážkami. Práce jim šla od ruky, užívali si zvelebování jejich vysněného příbytku. Při bourání jedné ze zdí, kterou se rozhodli odstranit, natrefili na skryté dveře, které vedly do malé místnosti. Obsah tohoto prostoru v nich pochopitelně vyvolal velkou zvědavost.

@geebeetv Was this the family who lived here before us?…#scary #haunted #crazy #cursed #renovation #fyp #oldhousetiktok #photo ♬ Ghostly Voices – Horror Sound Effect – Ultimate Horror Sounds

V ošuntělém kufru nalezli starou Bibli. Dále taky ohořelou figurku, zaprášeného plyšového medvídka a další podivnosti. Nejzvláštnější jsou ale staré fotografie, prameny vlasů a klíče. Své nálezy začali publikovat ve videích na sociální síti TikTok. Lidé v komentářích se dělí na dva tábory. Jedni si myslí, že je vše uměle vytvořeno a nafingováno, jiní varují před zničujícími dopady jejich jednání.

Jaký máte názor na nalezené předměty?

Zdroj: GeebeeTv
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články