Desítkám žen zničil život, když se kvůli němu zadlužily. Podvodníkovi ze seznamky všechno prochází a rozhazuje miliony

Seznamkový podvodník, který pobláznil mnoho žen, dostal doživotní zákaz vstupu na nejpopulárnější bezplatnou aplikaci na světě. To mu však nezabránilo najít si přítelkyni.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tinder je seznamka, kterou využívají lidé po celém světě. Hledají pomocí ní nové přátele, nové tváře i lásku svého života. Stejně jako jinde, i tady se najdou podvodníci. Nejznámějším z nich je Simon Leviev, který dokonce už nikdy tuto aplikaci nesmí využívat. To mu však v žádném případě nezabránilo, aby si našel novou přítelkyni. Přitom o něm vznikl i dokument na Netflixu.

Získal popularitu

Díky svým podvodům získal Simon Leviev popularitu. Fanoušci zločinu, kteří byli posedlí dokumentem na Netflixu s názvem The Tinder Swindler, budou nejspíš v šoku. Ani tento dokument totiž Simonovi vůbec neuškodil v jeho milostném životě. Skvělý a úspěšný dokument odhalil Levieva, jehož skutečné jméno je Šimon Hyut, jakožto podvodníka. Okrádal ženy, které potkal právě na seznamce Tinder. A nebylo to jen pár korun. Z žen vymámil podvodem stovky tisíc dolarů.

V závěru dokumentu je vidět, že podvodník žije jako svobodný muž v Izraeli a pokračuje v luxusním životním stylu. Pak však dokument prozradí, že nyní má novou přítelkyni. Kde je tedy Simon Leviev neboli Šimon Hyut teď? A kdo je ta nepříliš šťastná žena, která stojí po jeho boku? Údajně jde o izraelskou modelku Kate Konlin. Konlin je 24 let a podle profilu na sociálních sítích pracuje pro Metropolitan Models groups.

Smazal své sociální sítě

Některé deníky tvrdí, že Leviev označoval Konlin na svých příspěvcích na sociálních sítích po svém boku. Zdá se však, že jeho účet byl po vydání dokumentu na Netflixu odstraněný z platformy. Není jasné proč. Pravděpodobně však muž smazal svůj účet zcela sám, protože si nepřál žádnou negativní pozornost, která se po odvysílání dokumentu dala předpokládat.

iZdroj fotografie: Unsplash

Nyní není jasné, zda spolu pár ještě stále je. Každopádně v prosinci sdílela Konlin fotografii, kde je vidět, že stojí před obrazem sebe a Levieva. Fotografie pocházela z oslavy modelčiných narozenin. Modelka v minulosti poměr s mužem, který má kriminální minulost, přiznala médiím. Prozradila, že před ní nic neskrýval a bylo pro něj opravdu důležité, aby o něm věděla úplně všechno. Nutno říci, že modelka nevěří obvinění Netflixu.

Znáte příběh Simona Levieva? Co si o něm myslíte?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články