Rozřízla zadní stranu gauče, aby vytáhla ovladač od TV. Vůbec ale nečekala, co dalšího tam najde

Z naprosto nečekaného objevu byla šokována žena, která musela kvůli hledanému televiznímu ovladači rozříznout pohovku.

Student leží na pohovce i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ztrácení věcí doma je běžnou součástí života. Především rodiče malých dětí často pátrají po jakési černé díře, v níž se ztrácejí nejrůznější předměty, hračky a potřebné věci, které jsou delší dobu k nenalezení. Jedna americká žena ovšem nyní pravděpodobně odhalila šokující pravdu o tom, kde se vlastně nachází všechny ztracené a již dávno zapomenuté věci.

Při rozřezání gauče zůstala jako opařená

Mladá Američanka, která je velmi aktivní na sociálních sítích, především na TikToku, kde pravidelně zveřejňuje videa, v nichž radí mladým rodičům, nedávno přišla s šokující nahrávkou, která je ale z trochu jiného soudku, než jsou u ní její sledující zvyklí. Jelikož jí zapadl televizní ovladač do pohovky, musela přistoupit k radikálnímu řešení. To ovšem netušila, že tím otevře Pandořinu skříňku.

Jelikož se jí dálkové ovládání dostalo do nepřístupného místa, musela vzít do ruky nůž a jednat. Jak popisuje i web RozrywkaGoniec, byla nucena rozřezat zadní část pohovky, která byla v její rodině používána již třináct let. Žena vychovává malé děti, proto v pohovce našla předměty a věci, o kterých neměla ani tušení, že vůbec existují. Celé situaci přihlížel i její přítel, který taktéž nemohl uvěřit svým očím. Nejvíc nadšený byl chlapec, který konečně našel své ztracené hračky.

Nemohla uvěřit tomu, co objevila

V gauči se ale nenacházely jen hračky, mezi nimiž byla figurka Supermana a autíčka Hot Wheels, ale také staré a již plesnivé sušenky, několik podprsenek, různé obaly od potravin, zapomenuté nabíječky, propisky a mnoho dalších předmětů, o kterých členové rodiny neměli ani ponětí, že je vůbec někdy vlastnili. Jeden z komentujících pohovku označil za časovou kapsli, což je naprosto vystihující.

@kacieandco Ya’ll asking for the original sound… brace yourselves. Part 2 coming soon!!🤢😫 #cesareansectional #momlife #ew ♬ original sound – Kacie

Takže pokud i vám se doma ztrácí věci, které za žádnou cenu nemůžete nikde najít, zkuste se kouknout do pohovky. Možná tam najdete i to, na co jste dávno zapomněli. Kdo ví, třeba budete mít štěstí a objevíte skutečný poklad, jako muž, o jehož neuvěřitelném nálezu jsme na DámskémDeníku již psali. Dejte si ale pozor, na druhou stranu se tam mohou nacházet i plesnivé potraviny.

Co říkáte na takový objev?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články