Psychologický test obrázků krajin, který odhalí i ta nejhlubší tajemství vaší mysli

Podle toho, který obrázek s vyobrazenými útvary si vyberete, může psycholog poznat vaši osobnost. Zvažujte je proto pečlivě a obezřetně.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V dnešní době již existuje celá řada psychologických testů, které zkoumají nejrůznější aspekty lidské mysli. Jedny vám změří inteligenci, jiné prozkoumají vědomí a nevědomí. Nás zde však zajímají ty, jimiž je doktor schopen rozpoznat vaši osobnost. Dopomoci mu k tomu mohou i následující obrázky. Zkuste si jeden z nich vybrat bez čtení popisků a poté uvést, zda má test pravdu.

1. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
1. Obrázek – ⁠malé zahradní jezírko

Pokud jste zvolili tuto fotografii, jste s největší pravděpodobností klidný člověk. Někdy možná až moc, což bude vidět na tom, že příliš nechodíte do společnosti. Nejspíše vám bude vadit hluk, nepořádek a chaos, jste zkrátka někdo, koho by ostatní označili za introverta. Více než přátele preferujete rodinu, která je pro vás vším, a obecně se pohybujete ve velmi úzkém kruhu známých.

2. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
2. Obrázek –⁠ potůček či malá říčka v lese

Takovýto potůček či říčka může naznačovat, že jste zvědavý člověk, který rád objevuje nové a doposud neznámé věci. Zároveň jste však v úzkém spojení s přírodou, jejíž přítomnost vás dokáže zároveň uklidnit a naplnit novou silou. Tuto energii pak vnášíte do každé místnosti, v níž se objevíte, dokážete lidi bavit a celý svět je vám k dispozici k prozkoumávání.

3. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
3. Obrázek –⁠ jezero

Jezero s klidnou hladinou ukazuje i vaši povahu, která je podobně stálá a klidná jako ono jezero. Pravděpodobně budete dobrý člověk schopný přinášet do srdcí lidí radost a teplo. Ostatní se na vás rádi obracejí, jelikož jste upřímní, spolehliví a dokážete jim poskytnout oporu. Někdy se možná až podceňujete, ale se svou klidnou hlavou a dobrým srdcem dokážete velké věci.

4. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
4. Obrázek –⁠ vodopády

Velkolepé vodopády odkazují na vaši sílu a energičnost. Stejně tak jako tento vodní útvar jste rozbouření a dřímá ve vás velký potenciál, který všichni ve vašem okolí moc dobře vidí. Jste tak pro lidi přitažliví, a na oplátku za jejich zájem o vás jste jim ochotni vycházet velkoryse vstříc. Na jedince ve vašem blízkém okolí jste schopni přenést svou pozitivní náladu a energii.

5. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
5. Obrázek –⁠ otevřené moře

Výběrem moře jste ukázali, že jste hodně citlivá osoba, na druhou stranu jste však zároveň i velkorysý a empatický člověk. Vidíte do ostatních, pro ně je však těžké ve vás číst, jelikož je vaše osobnost dosti různorodá. Na jednu stranu jste klidní a tiší, jindy však umíte vystupovat charismaticky a sebevědomě. Ať už jste zrovna takový či makový, vždy za své jednání dokážete převzít zodpovědnost.

6. Obrázek

iZdroj fotografie: Unsplash
6. Obrázek –⁠ moře u ledovcové skály

Lidé, jimž imponuje ledová plocha, jsou výbornými adepty na vůdce. Zpravidla jsou psychicky silní a odolní, dokážou si získat pozornost ostatních a přesvědčit je o svém dobrém záměru. Na jednu stranu jste stabilní ve svých názorech, ale zároveň prahnete po dobrodružství a změně. Vaše odvaha a energie vás mohou dovést k vysněnému cíli.

Zdroj: VeryWellMind

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám