Náhodný kolemjdoucí zachránil ženě život. Zpacifikoval aligátora, který na ni bezdůvodně zaútočil. Hrdina dne

Nikdy nevíte, co se honí hlavou tak nebezpečnému zvířeti, jako je aligátor. Ani žena z dnešního příběhu nečekala, že by na ni mohl zaútočit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento incident se stal v zařízení pro plazy, které se nazývá Scales & Tales Utah ve West Valley City. Bylo to zrovna na oslavě pětiletého dítěte, kterému rodiče chtěli připravit nezapomenutelnou oslavu, a to se vlastně i stalo. Jenže dítě na oslavu určitě nebude vzpomínat v dobrém, i když nakonec všechno dobře dopadlo díky jednomu odvážnému muži.

Kolemjdoucí muž zachránil ženě život

Stačilo tak málo a žena, která zrovna v ten den ukazovala lidem, jak se stará o krokodýly, mohla přijít o život. Když byla v polovině svého vystoupení, chytil ji za ruku obrovský aligátor a začal se s ní kutálet.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Naštěstí byl přítomen muž, který zrovna procházel, a ve vteřině se rozhodl, že ženě zachrání život.  Vběhl dovnitř, skočil na aligátora, čímž uvolnil jeho sevření, a osvobodil ji. Naštěstí se i jemu podařilo rychle z aligátora seskočit.

Žena útok aligátora přežila

Když přišlo na řadu ženino vystoupení, vešla jako obvykle do velkého výběhu aligátora, který se jmenoval Darth Gator, aby ho nakrmila. A že to byl pořádný obr, byl dlouhý skoro 2 a půl metru. Jenže aligátor byl asi až moc hladový a rozhodl se, že sní taky ženinu ruku. V tu dobu se vrátil ke svému přirozenému chování a začal na ženu opravdu ošklivě útočit, protože to pro něj byla kořist.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Žena s ním začala bojovat, lehla si na zem a začala se kutálet, a tak ji jeden kolemjdoucí stačil zachránit. Ten bude pro svého synka, který byl zrovna taky na místě, nadosmrti hrdinou. Máme informace, že se ženě daří dobře, a po útoku aligátora se zotavuje.

Zdroj: Iflscience

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články