Udělal vše pro to, aby jeho otec zemřel po boku své ženy, i když ani nebyla při vědomí. Z dojemného videa až mrazí

Zamilovaní byli dlouhých 24 let. A nic na tom nezměnily ani zlé časy a drsná realita, která jim komplikovala život. Chtěli spolu být až do konce a držet se za ruce.

i Zdroj fotografie: S vědomím Chris Mininni
                   

Srdcervoucí příběhy neuvěřitelné lásky se neodvíjejí jen na plátnech kin, většinou je píše sám život. A v hlavních rolích nejsou hollywoodské superstar, ale obyčejní lidé. Jeden takový se odehrál v rodině Jima Mininniho, který dlouho vedl těžký boj se zákeřnou rakovinou plic. Po boku měl celou dobu svou milující manželku Cindy. Když se jeho zdravotní stav zhoršil, musel do nemocnice. Všichni tušili, že jde o jeho poslední cestu.

Byli zamilovaní 24 let

Když se Jim naposledy loučil s manželkou, nepřál si nic jiného, než aby byla s ním až do trpkého konce. Za normálních okolností by to jistě moc ráda udělala. Ale zasáhl nemilosrdný osud. Cindy utrpěla masivní infarkt a skončila v nemocnici, kde ji lékaři museli připojit na přístroje. Jejich syn Chris se rozhodl, že udělá všechno pro to, aby rodiče byli spolu, a splnil tak poslední přání umírajícího otce.

Missing the love of my life more and more every day. I wish we had more time together but I am so blessed to have so many amazing memories that I’ll never forget. I love you with my whole entire heart.

Zveřejnil(a) Cindy Ireland dne Středa 3. srpna 2016

Jim a Cindy byli hluboce zamilovaní 24 let. Jim plakal radostí, když mu Cindy oznámila, že je těhotná, a po narození syna Chrise se z nich stala šťastná tříčlenná rodina. Idyla ale po několika letech skončila. Pro rodinu nastaly těžké časy, když lékaři Jimovi diagnostikovali rakovinu plic. Léta statečně bojoval s touto strašlivou nemocí a podstupoval jedno kolo chemoterapie za druhým. Cindy mu byla vždy nablízku, aby se o něj starala.

Osud to chtěl jinak

V nejtěžších okamžicích to byla Cindy, kdo Jima povzbuzoval a motivoval, aby se nevzdával a bojoval ze všech sil. Její síla a oddanost byla inspirací pro Chrise. Přišel totiž den, kdy rodina musela pro Jima zajistit co největší pohodlí na jeho poslední cestě. V nemocnici, kde Jima hospitalizovali, lékaři rodině oznámili, že ho čekají poslední dny života. Cindy se synem měli v plánu být po Jimově boku tak, jak si to přál.

Ale hned druhý den dostala Cindy infarkt. Byla převezena do jiné nemocnice a napojena na přístroje. Jednadvacetiletý Chris pendloval mezi oběma nemocnicemi, protože chtěl být s oběma rodiči. „Bylo to děsivé. Nevěděl jsem, co mám dělat. Bylo to to nejhorší, co jsem kdy zažil,“ vyprávěl syn. Jimův zdravotní stav se rychle zhoršoval a všem bylo jasné, že mu nezbývá mnoho času. Chtěl, aby jeho žena byla v posledních okamžicích s ním.

It’s been one year today since my dad left us, and everyday has been just as hard as the first. I wasn’t prepared, I…

Zveřejnil(a) Chris Mininni dne Čtvrtek 4. května 2017

Příběh posledního rozloučení

Zoufale se snažil své přání synovi sdělit a pokusil se mu to napsat. Jim totiž už nebyl schopen mluvit a jeho špatný zdravotní stav spolu se všemi léky mu nesmírně ztěžoval i psaní. S námahou se mu podařilo načmárat první písmeno M a pak O a nakonec M – máma. Všem bylo jasné, že si přeje dát Cindy poslední sbohem. Chris žádal lékaře, aby mámu převezli do stejné nemocnice, kde byl hospitalizovaný jeho otec.

Přestože převoz byl riskantní, nemocnice nakonec vyhověla. Když se podařilo umírajícího muže a jeho ženu, která byla v bezvědomí, umístit do společného pokoje, Jim něžně držel Cindy za ruku, dokud nevydechl naposledy. Chris emotivní poslední rozloučení rodičů vyfotografoval, aby se o něj mohl později podělit s maminkou. „Jediná věc, která vystihuje mého tátu, je, že miloval mou matku celým svým srdcem. Proto mám tu fotku tak rád, mám pocit, že to ukazuje,“ řekl Chris.

Byli spolu až do konce

Na přístrojích Cindy strávila 11 dní. Pak se začala zotavovat. Na dobu, kterou s Jimem strávila v nemocnici, si nepamatuje, ale díky synovi má fotografii a příběh jejich posledního rozloučení, který si bude navždy uchovávat. Chris se o dojemnou fotografii podělil také na sociálních sítích a krásný milostný příběh dojal celý internet. „Chci, aby lidé viděli, jak moc se měli rádi. Museli spolu být až do konce,“ dodal syn.

Jaký nejdojemnější příběh znáte?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články