Dáda Patrasová plánuje dovolenou v Itálii a touží se opět setkat se svým bývalým milencem. Dodnes si každý večer volají

Dáda Patrasová se s internetem podělila o své plány na letní dovolenou: zamíří na jih Itálie za svým milencem. Podle herečky si spolu dokonce dodnes volají.

Dagmar Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Spřádá velkolepé plány na léto a s milencem si každý večer volá – známá zpěvačka a herečka Dáda Patrasová v jednom z rozhovorů šokovala své fanoušky oznámením, že se na dovolenou chystá vyrazit za svým dlouho odloučeným milencem jménem Vita. Vypadá to tedy na jižní stranu Itálie, odkud tento podnikatel pochází.

Všechno spustila milenka Felixe

Když si Dádin manžel Felix Slováček našel čtyřicetiletou milenku Lucii Gelemovou, ona našla útěchu a zalíbení po boku Vita. Tento vztah jim vydržel i během doby, co byla Patrasová s Felixem. Osobně se ale tento zamilovaný pár dlouho neviděl, což by Dáda nyní ráda napravila.

Chce vyrazit i s dětmi

Patrasová mimo jiné uvedla, že bývalý milenec není jediným důvodem, proč chce do Itálie vyrazit. Kromě něj ji totiž láká myšlenka na její milované moře a neustávající svit slunce. „Zatím nemáme nic konkrétně naplánované, ale chtěli bychom někam k moři a na chalupu. Doufám, že by jely i děti. Nejraději bych chtěla na jih Itálie,“ svěřila se Patrasová webu TN.cz. „Určitě bychom se tam potkali s Vitem. Voláme si každý večer, ale viděli jsme se naposledy, když skončil covid,“ dodala. 

Podezřelá ze závisti

Dále vypověděla, že se jí ze všeho nejvíce zalíbila Kalábrie. „Máme tu za sebou spoustu hezkých večeří, západů slunce a návštěv památek, tak by to mohlo být zase,“ cituje Patrasovou web Aha!. Zda by herečka na dovolenou vzala či nevzala také manžela Slováčka není nikomu známo. Někteří spekulují, že za svým italským milencem vyrazila právě proto, že si Felix na svou nedávnou oslavu narozenin pozval svou bývalou milenku Gelemovou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Žárlivost herečka razantně odmítla

Patrasová ale trvala na něčem jiném. Tvrdila, že se jedná o pouhou shodu náhod a cestu za Vitem plánovala již od dob pandemie. „Měli jsme se vidět předtím, než se uzavřely hranice, jenže to nám koronavirus překazil. Kdy se teď uvidíme, to tedy ještě nevím. Vše záleží na okolnostech,“ zavzpomínala v magazínu Sedmička. Dále se podělila o informaci, že i delší dobu po ukončení celosvětové karantény trpěl následky z onemocnění koronavirem a nemohli se tak vidět.

Na jakou dovolenou se chystáte vy?

Zdroj: TN, Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články