Pizzař udělal pro zákaznici něco výjimečného. Když viděl, jak smutně sama sedí u stolu, rozhodl se vzít situaci do svých rukou

Zaměstnanec pizzerie zachránil nevydařenou narozeninovou oslavu. Svým gestem oslavenkyni potěšil a dojal.

Interiér restaurace i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Je skvělé, že na světě stále existují empatičtí a milí lidé, kteří, když vidí smutného člověka či někoho v nesnázích, se rozhodnou jednat. Díky takovým jedincům se ostatní cítí výjimečně a šťastně. Mezi tyto zachránce s velkým srdcem se řadí také mladík, kterému bylo líto mladé dívky, na jejíž oslavu nikdo nepřišel. Svým gestem zachránil její narozeniny a dal jí ten nejkrásnější dárek vůbec.

Na její oslavu nikdo nepřišel

Velkým strašákem všech oslavenců je to, že by na své narozeniny zůstali sami. Fakt, že se nikdo neobtěžoval přijít na jejich oslavu, by byl v daný okamžik zdrcující a velmi ponižující. A přesně v této situaci se ocitla mladá dívka, která se rozhodla oslavit své narozeniny v místní pizzerii. S předstihem rozeslala všem hostům pozvánky, aby si tak mohli na svou kamarádku udělat čas. Nikdo z nich to však neudělal. Jak totiž píše web PositiveVibration, žádný z pozvaných na oslavu nedorazil.

Smutné a plačící dívky si všiml zaměstnanec pizzerie, kterému bylo nebohé oslavenkyně líto. A tak shromáždil své kolegy a rozhodl se jí přichystat překvapení. V jednom okamžiku k ní přistoupil a předal jí čokoládovou pizzu se sušenkami a churros, která byla uložena v krabici, na jejímž víku bylo napsáno „Všechno nejlepší“. Šokovaná dívka nemohla uvěřit, že se k ní někdo neznámý zachoval tak krásně. Měla obrovskou radost.

Pizzař získal za své gesto ocenění

Zaměstnanci podniku celou situaci nafotili a snímky byly poté zveřejněny na facebookovém profilu pizzerie. Pod příspěvkem, který má již téměř 150 tisíc lajků, se okamžitě objevily komentáře oslavující pizzařovo gesto. Mnozí také oslavenkyni poblahopřáli k narozeninám. Ta byla velmi překvapená, že se její oslava stala virální, a prostřednictvím sociálních sítí jí tak popřálo mnoho neznámých lidí.

Last week, Domino’s Coolum received a call from a local Mum hoping to cancel the large order she had placed as a number…

Zveřejnil(a) Domino’s Australia dne Pondělí 3. října 2022

Mladík byl posléze vedením podniku odměněn za svůj úžasný čin, který zachránil nepodařenou oslavu jejich zákaznice. Navíc ukázal, jak nevinné a jednoduché gesto dokáže rozradostnit smutného člověka. Podobně se zachovali i hasiči a policisté, kteří překvapili autistického chlapce, na jehož narozeninovou party nikdo nedorazil, jak jsme na DámskémDeníku již popisovali.

Co říkáte na jeho gesto?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články