Denisa Pfauserová se na porod připravovala víc než důkladně. Zkoušela i babské rady

Představitelce rozmazlené princezny z pohádky Řachanda se dařilo pět měsíců skrývat, že je těhotná. Momentálně se už ale rozplývá radostí a štěstím nad svojí malou dcerkou.

Herečka Denisa Pfauserová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Denisa Pfauserová (34) přivedla 16. června na svět holčičku Nailinku. O radostnou novinku se podělila se svými fanoušky na sociálních sítích. „Úplně si to říká o nějaký krásný dojemný text. Ale najednou, jako by mi došla slova a všechny způsoby, jakými bych vyjádřila, co teď cítím… Ale cítím uvnitř sebe takové hluboké spojení se všema mámama, co kdy chodily po tomto světě. Ty jediné tomu rozumí,“ napsala k fotografii, na které chová miminko v náruči.

Jedla maliník i lněné semínko

Představitelka rozmazlené princezny Markétky z pohádky Řachanda rodila v rakovnické nemocnici, jak původně plánovala. Tamní porodnice pro ni prý byla jasnou volbou. Herečka totiž nic nepodcenila a předem si zjišťovala všechny informace a rovněž dala na veskrze pozitivní doporučení svých kamarádek. Představy herečky rakovnická porodnice perfektně splňovala. „Jsou nakloněni přirozeným porodům, ctí všechna pravidla, která jsou pro mě důležitá,“ cituje Pfauserovou Extra.

V průběhu těhotenství se herečka snažila být zdravá a podporovat správný vývoj miminka. Na příchod potomka na svět se důkladně připravovala. I proto se na porod těšila a neměla z něj žádné obavy. Během těhotenství sázela i na nejrůznější lidové recepty. „Dávám i na babské rady, jím i maliník, lněné semínko a všechny možné věci. Doporučuji také předporodní kurzy i pro muže,“ nechala se ještě před porodem slyšet herečka.

Do poslední chvíle cvičila a běhala

Na rozdíl od spousty jiných žen měla herečka bezproblémové těhotenství. Bylo prý téměř z říše snů. Pfauserová netrpěla nevolnostmi ani nechutenstvím a neměla žádné komplikace. „Měla jsem to pohodové, jenom mi rostlo bříško a fungovala jsem normálně. Dokonce jsem chodila cvičit a běhat. Užívala jsem si všeho jako před těhotenstvím,“ řekla serveru. Obvyklé obavy nastávajících rodičů, jak se popasují s výchovou potomka, herečka neměla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Denisa Pfauserová (@denisapfauserova)

Přesněji řečeno si strach je nepřipouštěla. „Já se snažím si věci nepřipouštět, obecně v životě si zavírám představy něčeho negativního, nepřemýšlím o tom, co špatného by se mohlo stát. Snažím se to vytěsňovat z hlavy,“ podotkla. Přestože je Pfauserová na sociálních sítích poměrně aktivní, svůj požehnaný stav dokázala tajit pět měsíců. Otce Nailinky, marketingového specialistu Martina Kučeru, představila podle serveru Super fanouškům loni v květnu. Krátce po krachu jejího zhruba půlročního prvního manželství.

Co si myslíte o fungování babských rad v těhotenství?

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články