Na pódium nastoupila tanečnice v 9. měsíci těhotenství. Po několika okamžicích se všem divákům zatajil dech

Žena se zúčastnila taneční soutěže i přes to, že už byla v pokročilém stádiu těhotenství. Všichni byli z jejího vystoupení nadšení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Těhotenství prožívá každá žena poněkud jinak. Některé ženy musí trávit posledních pár týdnů v nemocnici, upoutané na lůžko a stěží udrží nějaké sousto. Jiné jsou na druhou stranu mnohem aktivnější a produktivnější, než kdy jindy. A to platí o ženě z dnešního příběhu. Zúčastnila se taneční soutěž i přes to, že už měla opravdu velké bříško. Její vystoupení se jí opravdu podařilo.

Každé těhotenství je jiné

Když se žena dozví, že je těhotná, většinou je z toho naprosto nadšená a nemůže se dočkat, až to sdělí celé svojí rodině. Poté už se jen nemůže dočkat, až se jí miminko narodí, a budou konečně spolu. Ale ne každá žena má pohodové těhotenství. Některé musí posledních několik týdnů ležet v nemocnici. Jsou ale i ženy, které jsou v těhotenství téměř až do porodu. No a třeba vystoupí v taneční soutěži v posledním měsíci těhotenství.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Byla těsně před 9. měsícem

Každá těhotná žena by si přála, aby vedle sebe měla rodinu, která ji bude podporovat a milujícího manžela. A naprosto ideální by bylo, kdyby žena mohla pokračovat v tom stejném denním režimu, jako když ještě těhotná nebyla. A přesně to byl nápad ženy, která se rozhodla, že vystoupí v taneční soutěži. Když bylo toto video pořízeno, byla paní ve 35. týdnu těhotenství, těsně před 9. měsícem.

Na taneční parket přišla v krásných šatech a na vysokých podpatcích. Podle British Baby Center je tanec pro nastávající maminku skvělý způsob, jak zůstat aktivní během těhotenství a zároveň si udržet i výdrž. A je to také docela bezpečné a zábavné, pokud se při tom žena cítí dobře a neděla jí to žádné problémy. No, podívejte se sami na její vystoupení.

Jak probíhalo vaše těhotenství?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla