Pes vběhl do cesty motorkáři a začal ho tahat za nohu, aby šel s ním. Když dorazili na místo, motorkáře polil studený pot

Pes vběhl do cesty motorkáři a snažil se získat jeho pozornost. Následně ho zavedl na místo, kde motorkář našel něco, co mu vyrazilo dech.

Roztomilý pes detail hlavy i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Že je pes nejlepším přítelem člověka, není jen prázdná fráze. Důkazem je statečný psí hrdina, který přilákal pozornost motorkáře, jemuž o několik minut později došla veškerá slova. Pes ho dovedl na místo, které zaskočenému motorkáři vyrazilo dech. Zvláště poté, co tam našel…

Vběhl mu do cesty, aby upoutal jeho pozornost

Projížďka poblíž hornaté oblasti na Filipínách se pro motorkáře Junrella stala mnohem zajímavější, než vůbec čekal. Na jednom místě mu do cesty vběhl toulavý pes. Motorkář logicky zastavil, aby psímu kaskadérovi nijak neublížil.

Pes začal štěkat a očividně se snažil přilákat Junrellovu pozornost, píše web PositiveVibration. Muži zanedlouho došlo, o co se pejsek snaží. Jednoduše chtěl, aby ho následoval. Proto Junrell tomuto přání vyhověl a vydal se za psem.

Společně došli na nelegální skládku

Pes Junrella dovedl na místo, které sloužilo jako nelegální skládka, vysvětluje BoredPanda. Zanedlouho poté, co dvojice dorazila na místo, se pejsek začal chovat podivně. Byl očividně velmi rozrušen a záleželo mu na tom, aby ho Junrell i nadále následoval.

Poté motorkáři došla veškerá slova. Mezi odpadky našel novorozené dítě. Bylo zabalené ve špinavém ručníku a leželo mezi odpornými odpadky. Rázem Junrellovi došlo, proč byl pes tak nervózní a proč mu tolik šlo o to, aby si získal jeho pozornost.

Odvezl novorozeně na policejní stanici

Junrell malé miminko opatrně zvedl z válejících se špinavých odpadků a odvezl jej na nejbližší policejní stanici, píše web InspireMore. Dítko bylo okamžitě podrobeno lékařským prohlídkám, které naštěstí prokázaly, že je miminko v naprostém pořádku a navzdory okolnostem se těší dobrému zdraví.

Miminko černoušek iZdroj fotografie: Depositphotos

Díky pomoci statečného psa, kterému se podařilo upoutat pozornost projíždějícího motorkáře, bylo novorozeně včas zachráněno. Nechceme ani domýšlet, jak by to dopadlo, kdyby pes neprojevil takovou statečnost a nepodařilo se mu k němu včas dovést dospělého člověka.

Nebyl to toulavý pes

Sám Junrell si myslel, že je statečný psí hrdina pouhým toulavým psem bez domova. Záhy se ale ukázalo, že to vůbec není pravda. Nebyl to ani pes, ale statečná fenka jménem Becky patřící rodině žijící v této oblasti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články