Účast ve Výměně manželek byl pro Ornellu Koktovou splněný sen. Na druhou rodinu „měla štěstí“

Ornella Koktová se rozhodla kývnout na speciální díl Výměny manželek a na 10 dní opustila svou rodinu. Ukázala, že se nebojí práce, a bohužel došlo i na slzy.

Ornella Koktová u stolu i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Úspěšná podnikatelka Ornella Koktová se na Výměnu manželek prý koukala už od dětství. Nebylo proto divu, že kývla na nabídku se pořadu osobně zúčastnit. Říkala jsem si, že bych si přála to zažít. Tak se mi to splnilo,“ řekla deníku Extra. Do druhé rodiny zapadla, během jednoho dílu ale došlo i na slzy. Odkrylo se totiž bolavé téma.

Manžel nebyl proti

„Vlastně mě přesvědčil Honza Bendig, kterého jsem potkala někde na akci. Tam mi o tom nadšeně vypravoval, jak to bylo skvělý a jak je i paní produkční super, jak si to moc užil. A náhodou mi zavolali s nabídkou hned druhý den, takže za mě bylo rozhodnuto. Bála jsem se ale, že Pepa bude proti, naštěstí mě překvapil, když řekl, ať si to rozhodnu sama,“ řekla Ornella novinářům z Extra.

Čekala ji dřina

Manželský pár, do jehož obydlí se Ornella na 10 dní nastěhovala, společně provozuje restauraci. Vyměnila si role s Veronikou, která v rodinném podniku pracuje jako kuchařka, takže na ni čekalo mnoho práce v kuchyni. Byla to dřina, ale Ornella přiznala, že je ráda, že lidé uvidí, že se nebojí práce. S rodinou, kterou jí produkce vybrala, byla moc spokojená a dobře to dokonce nesly i její tři děti Quentin, Sven a Liliane.

Ornella Koktová iZdroj fotografie: Nextfoto

Bolavá rána

V jednom z dílů se odkryla bolavá rána týkající se Ornelliny rodiny. Vzpomínala totiž na dětství, kdy ji její matka Monika Binias trestala zamykáním na záchodě, a rozbrečela se nad tím, že to u nich v rodině nefunguje dobře. Nyní se svou matkou podle novinářů není vůbec v kontaktu, Monika prý měla vždy navíc nejradši peníze.

Nechce se hádat

Ornella zaujímá racionální postoj a na výlevy své matky v médiích nechce údajně příliš reagovat. „Důležité je, že jsem dětství přežila. Nebylo to celé horor, to bych kecala. Byly tam hezké chvilky, byly i hodně špatné. Zažila jsem pár nestandardních věcí, překonala jsem je a už bych měla ráda klid,“ řekla s nadějí novinářům z Extra. Právě svým lidským a vyrovnaným vystupováním ve Výměně si získala mnoho sympatií od diváků.

Jaký máte názor na vystupování Ornelly ve Výměně?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články