Plány na znovuotevření starého hotelu komplikují nezvaní návštěvníci, kteří údajně koušou a škrábou hosty

V Texasu se nachází opuštěný hotel, který má být po mnoha letech znovu otevřen. Podle vyšetřovatelů tam však straší a duchové napadají návštěvníky.

hotel i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě můžete narazit na místa, jež mají velmi bohatou, mnohdy i strašidelnou historii. Někteří lidé se takovýmto místům záměrně vyhýbají, protože mají strach o své zdraví i o život. Existují však odborníci, kteří se těmito paranormálními jevy zabývají a taková místa vyloženě vyhledávají. Jedním z neobvyklých míst je i starý a již nefungující hotel v americkém státě přezdívaném Stát jedné hvězdy.

V opuštěném hotelu straší

Opuštěný Baker Hotel and Spa ve městě Mineral Wells v Texasu své brány poprvé otevřel již v roce 1929. Má celkem čtrnáct podlaží a dříve se pyšnil propracovaným bazénem s lázněmi. Toto místo údajně navštěvovaly celebrity jako Bonnie a Clyde, Judy Garland a Three Stooges. Zvěsti o magickém léčivém tajemství se rychle rozkřikly a přitahovaly pak mnoho významných osobností, rekreantů a turistů. Hotel byl ale v roce 1972 trvale uzavřen.

Za celých 50 let od jeho uzavření navštívilo tento slavný hotel mnoho lidí, především paranormálních vyšetřovatelů. A právě ti ohlásili bezpočet děsivých příběhů, jež na tomto strašidelném místě zažili. Majitelka nemovitosti řekla, že se zde zdržují duchové, kteří hledají pozornost živých lidí, a proto jim dělají různé škodlivé a nepříjemné věci.

Potřebují nejspíše pomoc, a tak se snaží dát o sobě vědět pomocí kousání, škrábání a házení různých věcí. Především tyto situace přiměly vyšetřovatele se zastavit a zeptat se: „Co můžeme udělat, abychom vám pomohli?“

Chystá se jeho znovuotevření

Dle odborníků se tam mohou nacházet duchové, kteří jsou naštvaní, protože žili velmi traumatický život. Jsou nyní v pasti a trpí. Mnozí z návštěvníků se svěřili, že byli při toulkách po uzavřeném pozemku brutálně poškrábáni, a dokonce i pokousáni. Právě z tohoto důvodu se mnozí tomuto strašidelnému a nebezpečnému místu vyhýbají. To ale nehraje do karet lidem, kteří plánují hotel obnovit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Baker Hotel and Spa (@thebakerhotelandspa)

Nyní po mnoha letech se chystá rozsáhlá rekonstrukce a znovuotevření tohoto kdysi úspěšného hotelu. Majitelé a investoři se však obávají možných problémů právě s těmito neviditelnými nevítanými hosty. Budova je ve špatném stavu, na zdech jsou oprýskané tapety, schodiště se zdají být velmi křehká a obnažené cihly ukazují, že bude oprava stát opravdu velké množství peněz. Je tedy otázkou, co budou hosté po rekonstrukci a otevření hotelu zažívat. Každopádně si jdou investoři tvrdě za svým a za znovuotevřením si stojí.

Co si myslíte o těchto paranormálních jevech?

Zdroj: TheSun
Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla