Dítě se probudilo s poškrábaným obličejem. Rodiče zveřejnili záznam z chůvičky, na kterém se objevila podivná postava

Vyděšený manželský pár si hledá nový domov poté, jakmile zhlédl videozáznam z dětské chůvičky. Obávají se toho, co by se mohlo stát příště.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mladý manželský pár s roční holčičkou se rozhodl opustit dům, v němž podle nich straší duch. Jejich dcera se probudila se záhadnými čerstvými škrábanci na obličeji. Rodiče nechápali, kde k nim dítě během spánku mohlo přijít. Rozhodli se podívat se na záznam z elektronické chůvičky, kterou instalovali poblíž dětské postýlky. To, co na videu spatřili, je velmi vyděsilo.

Ze záznamu běhal mráz po zádech

Kamera chůvičky zachytila v jejich domě v Highlandu v americkém Michiganu ducha. Tajemná přízračná postava procházela místností kolem postýlky, v níž se náhle malá holčička Lily postavila a rozhlédla se. Ze záběrů mrazí. „Když jsem to poprvé uviděl, doslova mi přeběhl mráz po zádech,“ vypráví otec dívky Joshua Higgins.

Fialové hluboké škrábance na dětské tváři vypadaly zvláštně. „Vidět tvář Lily se škrábanci bylo bizarní a děsivé. Plakala jsem a ptala se, co se stalo,“ popisuje matka holčičky Heather Broughová. Chvíli uvažovala i nad tím, zda se dítě nepoškrábalo samo. Pak si však manželé pustili videozáznam z chůvičky a zděsili se.

Slyšela rozzlobený hlas a kroky

Rodina se rozhodla z domu odstěhovat. Je přesvědčená o paranormální aktivitě v něm, protože se tam odehrálo v minulosti něco strašného. Dokonce kontaktovala odborníka na paranormální jevy. Ten potvrdil, že tam opravdu dochází ke zvláštním aktivitám. Najednou dávaly smysl i divné věci, které se děly před tím, ale manželé jim nevěnovali moc pozornosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V domě Heather slyšela kroky ze schodů a rozzlobený mužský hlas, který křičel a smál se. „Jednou ráno jsem se probudila a měla jsem pocit, jako by mě někdo držel kolem krku,“ dodala. Předchozí majitelkou strašidelného domu byla starší žena, jež byla dlouhodobě upoutána na lůžko. Nakonec byla nalezena pod schodištěm. Zřejmě z něj spadla, nebo ji možná někdo strčil. Dlouho pod ním ležela bez pomoci a umírala.

Možná v domě straší duch schizofrenika

Zemřelá žena žila v domě s bratrem, který byl schizofrenik. O pár let později jej našli mrtvého pod okny. Mladý manželský pár se domnívá, že to může být právě duch tohoto muže, kdo v jejich domě straší. Důkaz ale nemají, jisté je jen to, že se stěhují. „Škrábance na tváři naší dcerky nás přiměly k tomu, abychom odtud co nejrychleji odjeli. Nevím, jaké úmysly duch má, ale fyzicky ublížil našemu dítěti, a to je strašné,“ dodala Heather.

Co říkáte na divnou postavu zachycenou kamerou chůvičky?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články