Nová Kim Kardashian? Dívka s podivnou postavou se stala hitem internetu. Někteří po ní touží, jiní se jí posmívají

Tato dívka se na Instagramu proslavila díky své postavě. Některým přijde neuvěřitelně sexy a ženská, jiným odporná a za její tělo se jí posmívají.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

31letá milovnice medicíny a fotografování Mindy Sittingprettyová má nyní na Instragramu více než 500 tisíc sledujících. Ty nejvíce zajímají fotky její postavy, která mnohým přijde extrémně přitažlivá. Pro jiné je ale odporná a kvůli jejímu tělu jí nadávají. Díky podobě se slavnou influencerkou jí spousta lidí přirovnává ke Kim Kardashian.

Krásný obličej není středem zájmu

Mindy se opravdu musí nechat, že její obličej je krásný. Největší množství sledujících ale má díky fotkám své sexy postavy, se kterými na Instagramu rozhodně nešetří. Je milovnicí kvalitních fotografií a také fanynkou fotbalu. Z nejrůznějších stadionů na sociální sítě také pravidelně vkládá fotky, pro mnoho mužů je tak vysněnou ženou.

Je ženou známého fotbalisty

Bohužel pro ně je však Mindy již dlouhou dobu zadaná. Je věrnou partnerkou slavného hráče amerického fotbalu Arika Armsteada, kterého si před nějakou dobou dokonce vzala. Na Instagramu často sdílí různé charitativní sbírky, je tedy vidět, že své slávy rozhodně nezneužívá k nevhodným účelům. Naposledy takto podpořila dostupné vzdělání pro všechny děti na světě.

Sledující získala díky vzhledu

Faktem je, že drtivá většina fanoušků nesleduje Mindy kvůli fotbalu nebo medicíně. Na svém profilu má totiž desítky fotek své krásné postavy. Vyniká velkými prsy, vosím pasem a zadečkem, díky kterému sbírá statisíce lajků a obdivných komentářů. Najdou se ale také tací, kterým její tělo připadá nepěkné, či přímo odporné.

Přezdívají jí kentaur

V některých komentářích se můžete dočíst, že uživatelům připomíná bájného Kentaura – napůl člověka, napůl koně. Naráží tak na to, že se jim postava Mindy zdá nehezká a málo ženská. Je ale pravda, že ona si z toho nic nedělá a nadále se věnuje tomu, co ji baví. Navíc za ní vždy stojí její milující manžel Arik, který slíbil, že ji bude vždy podporovat.

Jak se vám líbí postava této ženy?

Zdroj: Lakalle
Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články