Dáda Patrasová se tvrdě obula do Novotného, který se nevhodně vyjádřil o dceři Aničce

Kontroverzní politik zase jednou přestřelil. Jeho vyjádření o Aničce Slováčkové velmi rozhněvalo její matku, která jím očividně pohrdá.

Herečka Dagmar Patrasová v černém saku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Někteří lidé jsou opravdu netaktní a bylo by lepší, kdyby se k určitým tématům raději nevyjadřovali, jelikož svými slovy dokáží velmi ublížit a zasáhnout člověka na tom nejcitlivějším místě. Přesně takto lze popsat i Pavla Novotného, který na svých sociálních sítích napsal něco naprosto nepřijatelného o mladé umělkyni Aničce Slováčkové, za což sklidil neuvěřitelnou kritiku.

Za svůj nevhodný výrok sklidil obrovskou kritiku

Politik a starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný je znám svými vulgárními projevy a kontroverzním chováním. Nyní však silně přestřelil, a to když se naprosto nevhodně vyjádřil k herečce a zpěvačce Aničce Slováčkové, která je dcerou Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Anička prodělala v roce 2019 rakovinu prsu, kterou zdárně porazila. V loňském roce ovšem oznámila, že se jí nemoc vrátila, tentokrát se jí nádor objevil na plicích.

Pavel Novotný na svém profilu na webu X zveřejnil fotografii, na níž je zachycen Felix Slováček se šéfkou KSČM Kateřinou Konečnou spolu s dalšími představiteli volební koalice Stačilo!. Starosta ke snímku přidal popis:Felix byl vždycky d*bil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci.“ Za tento výrok sklidil neuvěřitelnou kritiku, někteří mu dokonce vyhrožovali násilím. Později tedy popisek smazal a nepřímo se omluvil.

Nakonec ze strany vyhozen nebyl

Na příspěvek reagovala taky strana ODS, jíž je Novotný členem, a přislíbila jeho vyhazov. Nakonec však k jeho odchodu nedošlo, vše se zametlo pod koberec. Je očividné, že se chtěl starosta zviditelnit, ovšem zvolil pro to velmi nevhodný způsob. Anička Slováčková nyní prochází opravdu těžkým obdobím, na DámskémDeníku jsme již psali o tom, jak jí rakovina ničí život, takže výrok Novotného jí na klidu jistě nepřidá.

K Novotného příspěvku se vyjádřil také Felix Slováček. „Anička má úplně jiné starosti, než aby se zabývala panem Novotným. Ona se chce zabývat jen hezkými a příjemnými věcmi, nechce mít žádné stresy a negace,“ uvedl hudebník pro web eXtra. Dáda Patrasová dala jasně najevo pohrdání a odpor, který k politikovi chová. Tentýž web totiž citoval i její slova: „Nestojí mi za řeč.“

Co si o politikově výroku myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články