Anna Slováčková: Bolestivá slova o tom, jak jí rakovina ničí život

Pro Aničku Slováčkovou není rakovina neznámá věc. Boj s ní statečně svádí už podruhé. Netají se ale tím, že jí nemoc ničí život.

Anna Julie Slováčková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Anička Slováčková je česká zpěvačka, herečka a moderátorka, kterou si mnoho z nás vybavuje například z legendárního seriálu Ordinace v růžové zahradě. Bohužel mimo jiné „proslula“ také svým bojem se zákeřnou nemocí, o které se statečná mladá žena netajila. Nyní s rakovinou bojuje znovu a zdá se, že druhé kolo je podstatně náročnější.

Rakovina udeřila znovu

Bulku v prsu si Anička nahmatala poprvé v roce 2016, kdy se naštěstí jednalo o nezhoubný nádor. Jen o tři roky později už ale nádor zhoubný byl a krásná herečka a zpěvačka započala svůj statečný boj. Podařilo se jí nad zákeřnou nemocí vyzrát a vyhrát, z čehož se radovala nejen ona sama a její nejbližší, ale v podstatě celý český národ.

Rakovina však do života Anny Julie Slováčkové zasáhla znovu. Tentokrát nemoc napadla plíce, informuje Deník N. Anička prohlásila, že boj „ve druhém kole“ zvládá podstatně hůř, ale ani přesto mladé ženě nechyběla odvaha a touha nemoc opět položit na lopatky.

Svůj boj otevřeně sdílí na sociálních sítích

Anička Slováčková je nejen neskutečně statečná, ale zároveň také upřímná žena. Se svými fanoušky na sociálních sítích veřejně řeší svou nemoc. Ničím se netají a upřímně odhaluje realitu, která je kolikrát opravdu hodně náročná.

Anna Julie Slováčková iZdroj fotografie: Nextfoto

Navzdory náročné léčbě se zpěvačka deníku iDnes přiznala, že nepřestává koncertovat a snaží se jakýmkoli způsobem zaměstnat hlavu. „Já si fakt nedokážu představit, že bych ležela doma. Já bych se tady zbláznila, i když tady mám zvířátka, přítele, mám skvělé kamarády. Já tu práci tak miluju, tu hudbu dělat a být v tom procesu, mně by to strašně chybělo,“ netají se Anička.

Chtěla by se dočkat svatby

Anička má už rok a půl přítele, který zůstává pro všechny jedním velkým tajemstvím. Mladá zpěvačka a herečka však tiše sní o svatbě. Dle svých slov by ji ráda stihla, což nezní, že by kdovíjak pozitivně vyhlížela do budoucnosti. Přítel se ale k žádosti o ruku doposud neměl.

„Hned bych se vdala. Pořád mu posílám fotky prstýnků, ale když mu ho pošlu, tak vím, že jsem dál od té žádosti a že ho vylekám. On pak říká, já to udělám, ale nesmíš mě do toho furt nutit. Já jen, abys to, chlapče, všechno stihl. Bylo by hezký mít v životě něco optimistického,“ svěřila se upřímně deníku Blesk.

Sledujete příběh Aničky Slováčkové?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články