Václav Neckář trpí problémy se srdcem už několik let. Srdeční arytmie se teď znovu ozvala

Zpěvák Václav Neckář se neustálé potýká s nepříjemnými zdravotními komplikacemi. Naštěstí se o něj stará uznávaný kardiolog.

Václav Neckář i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvák a herec Václav Neckář má neustálé trable se zdravím. I ti nejmladší sledující televizních obrazovek si jej mohou spojit například s pohádkou Šíleně smutná princezna, kde si zahrál hlavní roli prince. Ve svých devětasedmdesáti letech se potýká se zdravotními problémy, které se týkají jeho srdce a kotníku. O všem promluvila Magda Malá, uznávaná česká zpěvačka.

Arytmie pod kontrolou

Zpěvačce nejsou Neckářovy zdravotní problémy cizí, jelikož trpí velmi podobnými. Pro web Aha! uvedla: „Václav má podobné problémy jako já. A přišel s nimi ve chvíli, když už se u něj arytmie pořádně rozjela. Musí ho hlídat, protože tahle forma onemocnění je nebezpečná.“ Zpěvák se potýká s kardiologickými komplikacemi již několik let. Bohužel si musel zvyknout.

V nedávné době uvedl, že se neustálé léčí a arytmii by měl mít pod kontrolou. V 2016 podstoupil Neckář speciální vyšetření, jež lékařům umožnilo lepší zhodnocení stavu jeho srdce. V daném roce podstoupil katetrizaci v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny. Vyšetření spočívalo v zavedení tenkých drátků do srdečních dutin. O všem informoval Blesk.

Špičkový kardiolog

Zákrok se zaměřoval na přesnější diagnostiku arytmie nebo dalších srdečních problémů. Kromě srdce trápí zpěváka také již dříve zmíněný kotník. Lidé, kteří utrpěli zranění právě dolní části končetiny, ví, že jde o běh na dlouhou trať. V jednu chvíli se může zdát, že je vše v pořádku a v dalším okamžiku je kotník opět oteklý a bolavý. Neckář si jej zranil při pádu ze schodů.

Naďa Urbánková s Václavem Neckářem iZdroj fotografie: Nextfoto

Dodnes pociťuje problémy se zraněním spojené. Jako muže v letech jej trápí také urologické potíže a pozůstatky po mrtvici, kterou prodělal v roce 2002 během řízení. Hvězdu koncertů a filmových pláten léčí uznávaný kardiolog Petr Neužil. Ve svém oboru je absolutní špičkou. Jeho schopnosti jsou tak vyhlášené, že léčil například i herečku Jiřinu Bohdalovou.

Kterou píseň máte od Václava Neckáře nejraději?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články