Je jí 66 a její největší zálibou je cvičení: „Každý by měl svému tělu věnovat aspoň 30 minut denně,“ říká

Změnit svůj životní styl se seniorka rozhodla poté, co skončila v nemocnici s těžkým zápalem plic. V současnosti je prý zdravější, šťastnější a sebevědomější.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Moderní ženy boří mýty o tom, že babičky jsou obrýlené šedovlasé a často korpulentnější dámy, které po kapsách svých zástěr nosí sladkosti pro vnoučata. Dnešní doba totiž nabízí spoustu příležitostí, vymožeností i inspirací, jak o sebe ženy mohou pečovat. Tento životní styl jim umožňuje, že i na stará kolena vypadají perfektně. Jednou z nich je i šestašedesátiletá babička, která má dokonalé tělo a tvrdí, že věk je jenom číslo.

Stačí cvičit každý druhý den 30 minut

Pokud jste si na startu nového roku dali předsevzetí, že letos zhubnete a vyrýsujete své tělo, zbystřete. Většinou totiž takové plány rychle ztroskotají, protože to nejde tak snadno, jak jste doufali. K tomu, aby člověk vytrval, je třeba mít vyjma odhodlání také silnou vůli, motivaci a inspiraci. Šestašedesátiletá babička Lesley Maxwellová z australského města Melbourne je příkladem, že když vytrváte, kýžený efekt se dostaví.

Třiasedmdesátiletá babička se rozhodla zhubnout. Teď je z ní svalový kolos, trumfne kdejakého vzpěrače

Z perfektní vypracované postavy i dokonalého vzhledu australské seniorky vám doslova spadne brada. Za všechno prý vděčí kvalitnímu stravování a zejména pravidelnému cvičení. Neexistuje žádná výmluva, proč necvičit. Chápu, že jsme všichni zaneprázdnění, ale stačí 30 minut každý druhý den a svému tělu dáte tu nejlepší šanci stát se zdravým a silným,“ cituje Maxwellovou, která pracuje jako osobní trenérka, server Mirror.

Občas si babičku lidé pletou s vnučkou

Posilovna seniorku nadchnula. Dochází tam pravidelně a mezi její oblíbené cviky patří přítahy. Cvičení je podle Maxwellové i nejlepším receptem na mladistvý vzhled. Často si ji prý lidé pletou s její 23letou vnučkou. Pravdou je, že nosí stejnou velikost oblečení. „Proces stárnutí můžete skutečně zvrátit díky čistému stravování a efektivnímu cvičení. Odměnou je, že se pak cítíte sebevědoměji a sexy,“ řekla babička, kterou nahánějí dvacetiletí nápadníci, webu NewYorkPost.

View this post on Instagram

A post shared by Lesley Maxwell – Celeb Coach (@lesleymaxwell.fitness)

Změnit svůj životní styl se Maxwellová rozhodla poté, co skončila hospitalizovaná s těžkým astmatem a zápalem plic. Den po propuštění z nemocnice byla tato matka tří dětí rozhodnutá, že musí něco změnit. Vrhla se na cvičení a postupně se dopracovala k 35 titulům v kulturistických soutěžích. Stala se také influencerkou, která na sociálních sítích inspiruje ostatní. „Pomáhám lidem, aby byli zdravější, šťastnější a cítili se mladí a sexy v každém věku,“ dodala seniorka.

Co si myslíte o receptu australské babičky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články