Za plastické operace zaplatila 3,5 milionu korun, výsledek je děsivý. Žena s největšími rty dostává od fanoušků zvláštní nabídky

24letá žena se pyšní těmi největšími rty na světě. Do svého vzhledu investuje statisíce a od svých fanoušků dostává zajímavé nabídky, které ostatní šokují.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

24letá Andrea Ivanova je původem z Bulharska. Už několik let podstupuje nákladné plastické operace, aby se svým vzhledem co nejvíce přiblížila slavné panence Barbie. Na sociálních sítích má tisíce fanoušků, od kterých dostává nejrůznější nabídky. Nyní se svým sledujícím svěřila, o jaké věci se jedná.

Říká si živá Barbie

Andrea si ráda nechává přezdívat živá Barbie a do svého vzhledu investuje statisíce korun, aby se legendární panence co nejvíce přiblížila. Tvrdí o sobě, že má ty největší rty na světě. „V Bulharsku jsou velké rty módní a dívky, které je mají, se snadno stanou slavnými,“ řekla dokonce Andrea v jednom ze svých rozhovorů v roce 2021 o své motivaci k zákrokům.

Jejím dalším snem jsou větší prsa

Počet plastických operací, které Andrea podstoupila ale zdaleka není konečný. Už nyní plánuje další – chtěla by totiž zvětšit svá prsa na velikost košíčku E, což je asi o čtyři velikosti více, než měla původně. Řekla, že pro dosažení svého vysněného vzhledu je jednoduše připravená udělat vše. Ne každému se sice její proměna líbí, ale na sociálních sítích má množství věrných fanoušků.

Nehledí na cenu

Uvedla také, že operaci prsou chce podstoupit mimo Bulharsko. Zdůraznila totiž, že nehledí na cenu, ale na odbornost personálu a také na to, jestli budou ochotni splnit její vysoké požadavky. Proto jí vůbec nevadilo za plastické operace utratit téměř 3,5 milionu korun. Díky její vášni, kterou je zpěv, také velmi často cestuje. Nejraději má dle svých slov Řecko a Turecko, kde se účastní mnoha pěveckých festivalů a soutěží.

Podivné nabídky fanoušků

Andrea se pochlubila i s tím, že jí od fanoušků často chodí nejrůznější nabídky. „Každý den mi fanoušci z celého světa píšou a zvou mě na dovolené zdarma do cizích zemí,“ řekla s úsměvem. Údajně ale všechny nabídky odmítá, na dovolené se svým fanouškem ještě nikdy nebyla a neplánuje to v dohledné době nijak měnit.

Jaký máte názor na výrazné plastické operace?

Zdroj: TimesNowNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články