Anna dostala od svého přítele náhrdelník a rok a půl ho nesundala. Vůbec netušila, co u sebe celou tu dobu nosí

Zvláštní romantické gesto nemuselo mít šťastný konec. Nevědomky totiž žena málem vyměnila velmi cenný diamantový šperk za běžnou věc, která se dá koupit na tržištích.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zajímavý náhrdelník, který vyrobil její šikovný přítel z tasmánské borovice a části mořské mušle, nosila Anna rok a půl na svém krku. Nesundala ho, protože si ho zamilovala. Byl nádherný, a navíc měl pro ni obrovskou citovou hodnotu. Měla díky němu pocit, že její láska je neustále s ní. Netušila ale, co ve skutečnosti ozdoba skrývá. Když se to po dlouhých měsících konečně dozvěděla, byla v šoku.

Málem šperk vyměnila na trhu

Náhrdelník dostala Anna od Terryho k prvnímu výročí jejich vztahu. Zručný přítel do něj ale něco ukryl. Mělo to být překvapení, až nastane ta pravá chvíle. „Nosila ho každý den a všude, kam jsme šli, a skoro nikdy si ho nesundala. Bylo několik případů, kdy jsem se opravdu bál, že o něj přijde,“ vypráví Terry. Například ho Anna málem vyměnila na trhu. Obdivovala totiž práci kováře, který tam měl svůj stánek a nabízel svá díla.

Uměleckému kováři se náhrdelník velmi líbil. Navrhoval Anně, zda by ho s ním nevyměnila za některý z jeho výrobků, které jí tolik učarovaly. Kdyby to nebyl dárek k výročí od její lásky, pravděpodobně by to udělala. Neměla totiž tušení, že zajímavý šperk, první, který kdy Terry vyrobil, je něčím velmi výjimečný. Do šperku její přítel vložil zásnubní prsten s diamantem.

Požádal ji o ruku v jeskyni

Prstýnek byl v náhrdelníku šikovně schovaný od první chvíle, kdy si ho Anna nandala na krk. Neměla ponětí, že tam je. Romantický přítel jí o tom chtěl říct až ve chvíli, kdy ji bude žádat o ruku. Oba milovali cestování a od prvního setkání mluvili o tom, že musí navštívit jeskyni Smoo ve Skotsku. Když tam konečně vyrazili, Terry věděl, že nastala ta správná chvíle. Nastavil fotoaparát na časovač a půjčil si od Anny náhrdelník. Chvíli nechápala, co s ním chce její přítel dělat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Terry ho otevřel, vyndal prsten, klekl si a požádal svoji vyvolenou o ruku. Anna byla v šoku, ale šťastná. Samozřejmě hned souhlasila. Když jí došlo, co se událo, spustila: „Počkej, on tam byl celou dobu? Mohla jsem o něj přijít, ty idiote.“ Konečně se dozvěděla, co celý rok a půl nosila na krku. Terry popsal i obavy, které měl během doby, kdy střežil své tajemství „Největší moment paniky jsem zažil, když jsme poprvé procházeli letištní kontrolou. Bál jsem se, že ho rentgen odhalí,“ řekl.

Co říkáte na romantické gesto přítele?

Zdroj: Smudha
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články