Zázračná dvojčata počatá 2 různými muži: Ani jeden z otců nelituje toho, jakým způsobem se to stalo. Lidé jsou zaskočeni

Lékaři nečekali, že se s něčím podobným setkají. Narodila se dvojčata –⁠ každé z dítek má však jiného otce. Dle vyjádření ani jeden z mužů nelituje svých činů.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud se člověk plánuje stát rodičem, měl by si být hlavně jist tím, že dítě doopravdy chce. Někdy jsou ale situace, kdy by lidé děti velmi chtěli, ale nemají partnera nebo se nemohou stát obě osoby rodičem adoptovaného dítěte. Tentokrát se ale dvěma mužům v životě zadařilo a měli veliké štěstí. Chtěli si totiž pořídit dítě, a nakonec měli vlastní biologická dvojčata.

Dva muži chtěli vlastní děti

V současné době už by mělo být pro celou společnost vcelku normální, že mezi námi žijí i homosexuálové. I oni jsou pouze lidmi a velice často touží v životě po věcech, po nichž touží i ostatní. Příkladem může být svatba nebo dítě. Ne vždy ale existuje jednoduchá cesta, jak by mohly stejnopohlavní páry podobné věci zažít. Své o tom vědí i Simon a Graem, kteří si velice přáli mít dítě. V tu chvíli ale ještě netušili, že mají více štěstí, než si vůbec představovali.

Hledání náhradní matky

Jelikož si Simon a Graem zjišťovali vše o umělém oplodnění, hledali i náhradní matku, která by jim jejich dítě odnosila. Nakonec našli v Kanadě ženu jménem Meg Stone, která byla ochotná jim dítě odnosit a porodit. Tato žena již měla 2 syny, ale protože si nedávno prošla ošklivým rozchodem, chtěla někomu pomoci. Když uviděla profil Simona a Graema, řekla si, že oni jsou ti, kterým ráda pomůže.

Výběr biologického otce

Simon a Graem se samozřejmě začali bavit i o tom, kdo se stane biologickým otcem dítěte. Oba dva se však shodli na tom, že každý z nich má právo být biologickým otcem. Když tuto situaci řešili s odborníky na klinice, dozvěděli se, že oba mohou být biologickými otci. „Řekli, že bychom mohli nechat polovinu vajíček oplodnit mým spermatem a pak polovinu Graemovým,“ sdělil Simon.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Setkání s náhradní matkou

Simon a Graem se stihli vzít a poté odjeli na líbánky do Kanady, kde se setkali s náhradní matkou. Jakmile se setkali, vypadalo to jako setkání bratrů se sestrou a Simon a Graem byli velice rádi, že náhradní matka je skvělou ženou. Po 6 měsících od společného shledání došlo na umělé oplodnění a Meg po 14 dnech oznámila, že je těhotná. Simon a Graem byli s Meg po celou dobu v kontaktu přes sociální sítě a videohovor probíhal i v momentě, kdy byla Meg na ultrazvuku a lékař přišel na to, že Meg čeká dvojčata.

Muži se dočkali svých dvojčátek

Když nastal ten velký okamžik, narodila se nejprve holčička jménem Alexandra a chvilku po ní malý chlapec Calder. Pro oba muže to byl neuvěřitelný zážitek a nemohli uvěřit, že se zrovna stali tatínky dvojčat. Domů mohli muži letět s dětmi až po 7 týdnech, ale nejtěžší pro ně bylo loučení s Meg. Když ale dvojčata slavila 1. narozeniny, přiletěla za nimi Meg do Velké Británie, aby se mohla zúčastnit oslavy také.

Jaký máte názor na to, když jsou rodiči dva otcové?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen