Bránil svou spící nemocnou ženu před 3 zloději naráz. Záznamy z bezpečnostních kamer jsou jako z akčního filmu

Rodinný dům se stal terčem tří zlodějů. Muž se rozhodl zneškodnit narušitele dřív, než ohrozí jeho spící ženu, která trpí rakovinou. Rval se jako pravý válečník.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Situaci jako z akčního filmu zachytily bezpečnostní kamery, které byly nainstalovány uvnitř domu, do něhož se jedné noci rozhodli vloupat tři zloději. Sotva ale stačil první z nich překročit práh dveří, se zlou se potázal. Pán domu na něj tvrdě zaútočil a stejně skončili i další dva kumpáni, kteří postupně přišli svému kamarádovi na pomoc. Muž se rozhodl bránit svou ženu, která trpí rakovinou a spala v horním patře ve své posteli.

Strachy se krčili u zdi

Bylo to jako scéna z akčního filmu. Trojice zlodějů si vyhlédla nemovitost jistých manželů z britského Manchesteru, která se jim zdála být tím nejlepším cílem pro jejich noční vloupání. Jakmile překročili otevřené vchodové dveře, vyplašili trojici malých buldočků, kteří zalarmovali svého páníčka. Vzápětí na prvního příchozího muže v kapuci vyběhl majitel domu a bez okolků se na něj vrhl pěstmi. Překvapeného muže natlačil na zeď a bil ho hlava nehlava.

iDíky trojici psíků majitel domu zjistil, že se děje něco, co vyžaduje jeho zásah

V tu chvíli vkročil do domu druhý muž, který měl na hlavě kuklu a byl odhodlaný svého kumpána bránit. Než se ale stačil rozhlédnout, tvrdé údery dopadaly i na jeho hlavu. Mezitím se první osvobozený nebožák chtěl dostat ven ze dveří, ale majitel ho neustále držel a pokračoval v sázení ran, a tak se první narušitel jen krčil u dveří a chránil si rukama hlavu. Třetí zloděj pak vešel dovnitř už jen jakoby navíc, pár vteřin nato jej spolu s prvními dvěma odhodlaný obránce vytlačil ze dveří ven.

Nezastavil ho ani nůž

Mohli byste si myslet, že tím epizoda skončila. Jeden z delikventů se ale odmítal smířit s prohrou, na zápraží vytáhl nůž a rozhodl se vrátit zpátky dovnitř, aby se pomstil. Ani tento útok mu ale nevyšel. Když majitel zahlédl, co se na něj chystá, pohotově zaběhl za dveře pod schody a hledal příhodnou odpověď. Jakmile to útočník zjistil, dobrovolně vyběhl ze dveří ven. Za ním se pár vteřin nato vyřítil muž s páčidlem v ruce. Než ale stačil dojít k povedenému trojlístku, zloději se sebrali a vzali nohy na ramena. Takto tvrdou odpověď, zdá se, nečekali.

iZdroj fotografie: Pexels
Majitel domu se rozhodně nebál použít k obraně své ženy a domu pěsti

Akční video, které zachytily domácí bezpečnostní kamery, se objevilo na serveru YouTube, kde nasbíralo téměř 4,5 milionů zhlédnutí. V jeho úvodu byl představen muž i se svou ženou, která trpěla rakovinou a spala nahoře v ložnici a kterou její manžel před útočníky chránil. Video sklidilo tisíce pochvalných a obdivných komentářů od uživatelů, kteří neskrývali své nadšení.

Hned se cítím lépe, když vím, že existují tak dobří lidé. Tento muž riskoval svůj život, podal si tři cizince, kteří mohli být ozbrojení, jen aby ochránil svou nemocnou ženu. Tenhle chlapík je hrdina a opravdový boss,“ komentoval video uživatel YouTube s přezdívkou Ry Moats.

Jak byste se v podobné situaci zachovali vy?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Jitka Hemelíková

Mám mnohaleté zkušenosti na poli novinářství z mnoha tuzemských časopisů. Můj profesionální přístup a kreativní pohled přinášejí na web zajímavé a inspirativní články. Jsem průvodkyní pro každého, kdo hledá rovnováhu mezi moderním životním stylem a osobním rozvojem.

Zobrazit další články