Užíval si klidnou sprchu, když v tom se dům začal otřásat v základech. Na zahradě našel buldozer demolující jeho domov

Říká se, že není dobré si ve svém okolí dělat nepřátele. Hlavní postava níže popsaného incidentu však s pachatelem, který jí způsobil značné škody, žádné problémy neměla.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Opravdu nemilou zkušenost zažil jistý Taylor Parker. V jedné chvíli se sprchoval a v druhé už vybíhal pouze v ručníku ven. Nejdříve vůbec nemohl pochopit, co se děje. Po prvním zjištění byl ale značně šokován. Realita se v tomto případě ukázala ještě podivnější než fikce. Koho by napadlo, co doopravdy stojí za pohyby podobné erupcím. Málokdo zažije takto podivný incident, kdy je člověk navíc ohrožen na životě. Případ tohoto obyčejného muže obletěl zpravodajské zdroje celého světa.

Pětadvacet děsivých sekund

Hlavní postavou celého incidentu je Taylor Parker ze Spring Hill v Tennessee. Muž se i značnou dobu po události snaží pochopit, co se vlastně stalo a jak to bylo možné. Parker řekl televizi NewsChannel 5: „Je to jako zlý sen. Nedokážete si představit, že někdo právě projel vaším domem, prostě to nezní reálně.“

Incident popisuje tak, že se sprchoval a najednou uslyšel neuvěřitelný hluk. Zvuk by popsal jako přelet vrtulníku nad jeho domem nebo zemětřesení. „Já ve sprše, manželka v práci, můj pes běží vyděšený do koupelny a můj dům se v podstatě otřásá v základech.“

iZdroj fotografie: Pexels

Majitel domu vydržel přibližně pětadvacet sekund hlučného zmatku a otřesů. Poté rychle popadl ručník a vyběhl ven předními dveřmi. Před domem okamžitě zaznamenal velký buldozer, který už zdemoloval značnou část jeho majetku. Rozkopával dvůr a najížděl do stěn budovy, které se pod jeho zásahy začaly bourat. Parker tehdy spatřil řidiče zmíněného buldozeru. Šlo o jeho známého Duana Larose. Zpětně je vděčný, že se doma nenacházel zbytek jeho rodiny a že nikdo nebyl zraněn.

Značné škody na majetku

Přistoupil k němu tedy blíže. Následující situaci popsal takto: „Naznačil jsem mu, aby zastavil, skočil jsem před něj a v podstatě jsem ho odtrhl od volantu.“ V rozhovorech pro média stále opakuje, že jeho rodina je naprosto v pořádku. Tím, že její členové nebyli přítomni, nejsou tolik otřeseni.

Pachatel Duane měl pracovat jako dělník na domě o pár metrů dál, než je Parkerův pozemek. Podle svědků najednou přerušil svou práci a sjel k Parkerovu domu. Ten ještě uvedl: „Když jsem se ho zeptal, co to dělá, moc mi neodpověděl. Řekl jsem mu, že mi právě udělal díru do domu.“

iZdroj fotografie: Pexels

Majitel domu si myslí, že musel být Duane pod vlivem drog či jiných omamných látek. Později pro něj přišel rozzuřený šéf stavby a také přivolaná policie. Ta provedla veškeré testy na přítomnost psychoaktivních látek, ale kupodivu vyšly do jednoho negativně. Policie zatím nemá žádné vysvětlení, proč pachatel opustil své zaměstnání a vjel s buldozerem na cizí pozemek. Nicméně byl obviněn z ohrožení z nedbalosti, což odpovídá závažnosti jím provedeného trestného činu.

Co byste dělali v Parkerově situaci vy?

Zdroj: Shareably

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství