Policista zachránil 2letou holčičku před domácím týráním. Když ji našel od krve a polámanou, rozhodl se ji ihned adoptovat

Policie se denně dostane k mnohým situacím různého charakteru, během nichž musí zasahovat. A někdy to může být opravdu dost nebezpečné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V roce 2018 se jednoho dne u arizonské policie rozezvonil telefon, ve kterém žena nahlásila domácí násilí. K tomuto případu se tehdy vydal poručík Brian Zach. Na místě našel malou, vážně zraněnou holčičku, kterou si po nějaké době naprosto zamiloval. Rozhodl se, že pro ni najde nový domov a že udělá cokoliv pro to, aby si ji mohl adoptovat.

Holčička byla vážně zraněná

Poručík Brian Zach už několik let slouží u policie v arizonském městě Kingman. V březnu roku 2018 měl zrovna noční službu, během níž musel vyjet k případu domácího násilí. Na místě tehdy našel vážně zraněnou holčičku, která se jmenovala Kaila a byly jí dva roky. Měla frakturu lebky, vykloubený loket, krvácení do mozku a po celém těle nespočet modřin. Okamžitě jí zavolali sanitku, která ji převezla do místní nemocnice.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nejprve byl Brian dočasný opatrovatel

Sociálka okamžitě odebrala holčičku jejím tyranským rodičům a začala pro ni hledat náhradní rodinu. Tohle hlášení totiž bohužel nebylo první, ale již třetí. Pracovník sociální péče se tehdy Briana zeptal, jestli by jí chtěl dělat dočasného opatrovatele, a on neváhal ani chviličku. Dočasná péče trvala dny, týdny, měsíce a Brian s jeho rodinou si malou Kailu tak zamilovali, že už ji ani nechtěli dát pryč.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Adopce byla nakonec schválena

Brianova rodina se nakonec sama přihlásila k adopci. Celý tento proces trval opravdu velmi dlouho, protože museli absolvovat mnoho soudních líčení. Nakonec se po dvou a půl letech konečně dočkali a soud adopci schválil. Bylo to i z toho důvodu, že biologičtí rodiče o holčičku neprojevili žádný zájem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nyní bude mít Kaila 6 let a kromě nových rodičů má i sestru Rainu a bratra Trevise. Brian se stal jedním z mála policistů, kterým soud schválil adopci dítěte z případu, ve kterém zasahoval. A kdo ví, třeba bude Kaila pokračovat v otcových stopách.

Znáte někoho, kdo si adoptoval dítě?

Zdroj: CNN, Abc11, People

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články