Mladý pár šel ke gynekologovi na ultrazvuk: Výsledky byly šokující

Kelly Lewis se rozplývala štěstím, protože se měl brzy narodit její první potomek. Podle ultrazvuku to měla být holčička. Ženy připravila pro manžela překvapení v podobě ultrazvukového záznamu.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nejnovější snímek ultrazvuku nadšeně ukázala svému manželovi, ale když se podíváte důkladněji, uvidíte, že kromě miminka je na obrázku také něco neuvěřitelného. Sami rodiče nemohli uvěřit tomu, co na snímku vidí. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Výsledky ultrazvuku byly šokující

Těsně nad dítětem je obraz anděla, který líbá dítě

Oba dva rodiče byli nadšeni, když obraz anděla viděli. Není ale jisté, jestli se tam anděl skutečně objevil, nebo to byla jen náhoda a fantazie rodičů. Dítě se narodilo ve zdravém těle a od té doby je pro oba rodiče požehnáním. Některé obrázky ultrazvuku ještě nenarozených dětí mohou vytvářet zajímavé obrazce, které mnohdy mohou v lidech vyvolat vidění nadpřirozených bytostí. Věřící osoby tak snímky vidí jako znamení.

iZdroj fotografie: Pixabay
Ultrazvuk ukázal něco zajímavého

Na matce toto setkání s andělem zanechalo hluboký otisk, a tak své dceři dala jméno Harper, což znamená „harfistka“. Harfa je jedním z oblíbených andělských nástrojů, a tak je jasné, že malá holčička bude chráněna od všeho zlého po tom, co dostala polibek od samotného anděla. 

Některé děti mají zvláštní schopnosti vidět nadpřirozené bytosti 

Ať to byl skutečně anděl nebo jenom výplod fantazie, opravdu existují děti, které již od malička vidí bytosti, které normální člověk nevidí ani nevnímá. Možná máte někoho takového v okolí. Děti často doma koukají do jednoho místa a říkají, že tam sedí jejich kamarád, se kterým si v noci povídají nebo je chrání před tmou. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Bylo to setkání s andělem?

Je to děsivé, ale takových bytostí se nemusíte bát. Může se také zdát, že vám dětí pochválí váš vzhled nebo auru, která ale není vůbec vidět. Děti ji však vidí a jsou nadšené, že mají z maminky vílu, která celá září a je tak ideální kamarádkou, protože malé holčičky víly a princezny zbožňují. Některé děti dokonce mohou popsat již zemřelého člena rodiny, kterého vůbec neviděly. Dokážou se s ním ale spojit „jinak“ a tak si s ním vyprávět a poznat jeho život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články